Všetky služby

Výkup ornej pôdy

Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja alebo prenájmu poľnohospodárskej pôdy. Ak vlastníte ornú pôdu a neviete čo s ňou, môžete sa spoľahnúť, že u nás bude v dobrých rukách. Postaráme sa o jej predaj alebo prenájom – voľba je len na vás.

Mám záujem o službu

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Ďakujem veľmi pekne za prístup vášho pracovníka a kolegu Martina Šebestu. Bol veľkým pomocníkom pri predaji našej nehnuteľnosti. Vedel vždy ochotne pomôcť, poradiť. Akceptoval vždy naše požiadavky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Spolupráca s ním bola skvelá a odporúčam ho pre ďalšie spolupráce.

Ing. Peter Majna

15.11.2023

Úvodzovky

Pani Lenka Kršková je super profesionálna a výnimočná realitná agentka, ktorá sa postarala o predaj mojej nehnuteľnosti v Prietrži. Keďže sme s ňou v rodine mali už aj predchádzajúcu skúsenosť v oblasti predaja nehnuteľnosti, vedel som, že sa na ňu vo všetkom môžem 100-percentne spoľahnúť. Na základe týchto skúseností preto vrele odporúčam služby realitnej kancelárie HESTIA real s.r.o. a pani Lenky KRŠKOVEJ. Ďakujem.

Vladimír Dobiaš

13.11.2023

Úvodzovky

Najlepšia realitka,konkrétne spolupracujem s pánom Ivanom Žákom a môžem len doporučiť v každom smere.

Mirka Mešťánková

03.11.2023

Kontakt

Máte záujem o Výkup ornej pôdy? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby