Všetky služby

Property management

V skratke sa jedná o spravovanie vašej nehnuteľnosti, prípadne viacerých vašich nehnuteľností, ktoré prenajímate. Je v našom záujme prenajať vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase, za čo najvýhodnejšiu cenu pre vás. Pozrite si, čo od nás môžete v rámci property managementu očakávať.

Mám záujem o službu

Detail

Prenajmeme bez zbytočných starostí

Profesionálne fotografie
Vďaka skúseným maklérom vieme prichystať nehnuteľnosť pred fotením tak, aby zaujala potenciálneho nájomcu. Následne vytvoria zaujímavé fotografie, ktoré napomôžu k veľkému záujmu.
01
Uverejnenie ponuky
Výberom správnych marketingových kanálov filtrujeme reálnych záujemcov od zvedavcov. V prípade zhody s niektorým zo zákazníkov z našej internej databázy, môže byť nehnuteľnosť prenajatá veľmi rýchlo.
02
Starostlivý výber nájomcu
Obhliadky realizujeme prevažne s vážnymi záujemcami. Z nich následne starostlivo vyberieme spoľahlivého a zodpovedného nájomníka. Výber vždy konzultujeme najskôr s vami a až potom upovedomíme vybraného záujemcu.
03
Právna a finančná garancia
Po výbere nájomníka si overíme jeho solventnosť a platobnú schopnosť. Taktiež necháme vypracovať právnikom kvalitné zmluvy, aby neprišlo k žiadnym nepríjemnostiam.
04
Zodpovedné prenajatie
Po podpise zmlúv dostáva kľúče od nehnuteľnosti do rúk nájomník, pričom naša práca sa nekončí. Počas celého prenájmu sme zodpovední za včasné platby, stav nehnuteľnosti a iné náležitosti spojené s prenájmom.
05
Dlhodobá spolupráca
Od prenajatia môže byť všetka zodpovednosť za obsadenosť, financie a iné náležitosti prenájmu výhradne na nás. Po odchode jedného nájomníka ho nahradíme iným, avšak predtým sa postaráme o vyčistenie priestoru po predchádzajúcom nájomníkovi. Vy sa nemusíte o nič starať.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj bytu Trnava, Veterná

Pani maklérka Kršková je maximálne korektná. S jej prácou som bola maximálne spokojná a určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti.

Monika Simončíková

31.08.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica, Robotnícka

Spokojnosť, dobrá spolupráca, ústretový prístup.

Ľubica Hlásničková

18.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Kontakt

Máte záujem o Property management? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby