Všetky služby

Property management

V skratke sa jedná o spravovanie vašej nehnuteľnosti, prípadne viacerých vašich nehnuteľností, ktoré prenajímate. Je v našom záujme prenajať vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase, za čo najvýhodnejšiu cenu pre vás. Pozrite si, čo od nás môžete v rámci property managementu očakávať.

Mám záujem o službu

Detail

Prenajmeme bez zbytočných starostí

Profesionálne fotografie
Vďaka skúseným maklérom vieme prichystať nehnuteľnosť pred fotením tak, aby zaujala potenciálneho nájomcu. Následne vytvoria zaujímavé fotografie, ktoré napomôžu k veľkému záujmu.
01
Uverejnenie ponuky
Výberom správnych marketingových kanálov filtrujeme reálnych záujemcov od zvedavcov. V prípade zhody s niektorým zo zákazníkov z našej internej databázy, môže byť nehnuteľnosť prenajatá veľmi rýchlo.
02
Starostlivý výber nájomcu
Obhliadky realizujeme prevažne s vážnymi záujemcami. Z nich následne starostlivo vyberieme spoľahlivého a zodpovedného nájomníka. Výber vždy konzultujeme najskôr s vami a až potom upovedomíme vybraného záujemcu.
03
Právna a finančná garancia
Po výbere nájomníka si overíme jeho solventnosť a platobnú schopnosť. Taktiež necháme vypracovať právnikom kvalitné zmluvy, aby neprišlo k žiadnym nepríjemnostiam.
04
Zodpovedné prenajatie
Po podpise zmlúv dostáva kľúče od nehnuteľnosti do rúk nájomník, pričom naša práca sa nekončí. Počas celého prenájmu sme zodpovední za včasné platby, stav nehnuteľnosti a iné náležitosti spojené s prenájmom.
05
Dlhodobá spolupráca
Od prenajatia môže byť všetka zodpovednosť za obsadenosť, financie a iné náležitosti prenájmu výhradne na nás. Po odchode jedného nájomníka ho nahradíme iným, avšak predtým sa postaráme o vyčistenie priestoru po predchádzajúcom nájomníkovi. Vy sa nemusíte o nič starať.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Úvodzovky

So službami p.Peštovej sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme hlavne profesionálny prístup maklérky. Výborná spolupráca, všetko prebehlo rýchlo a hladko.

Darmar Boháčková

03.02.2024

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Ďakujem veľmi pekne za prístup vášho pracovníka a kolegu Martina Šebestu. Bol veľkým pomocníkom pri predaji našej nehnuteľnosti. Vedel vždy ochotne pomôcť, poradiť. Akceptoval vždy naše požiadavky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Spolupráca s ním bola skvelá a odporúčam ho pre ďalšie spolupráce.

Ing. Peter Majna

15.11.2023

Kontakt

Máte záujem o Property management? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby