Všetky služby

Property management

V skratke sa jedná o spravovanie vašej nehnuteľnosti, prípadne viacerých vašich nehnuteľností, ktoré prenajímate. Je v našom záujme prenajať vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase, za čo najvýhodnejšiu cenu pre vás. Pozrite si, čo od nás môžete v rámci property managementu očakávať.

Mám záujem o službu

Detail

Prenajmeme bez zbytočných starostí

Profesionálne fotografie
Vďaka skúseným maklérom vieme prichystať nehnuteľnosť pred fotením tak, aby zaujala potenciálneho nájomcu. Následne vytvoria zaujímavé fotografie, ktoré napomôžu k veľkému záujmu.
01
Uverejnenie ponuky
Výberom správnych marketingových kanálov filtrujeme reálnych záujemcov od zvedavcov. V prípade zhody s niektorým zo zákazníkov z našej internej databázy, môže byť nehnuteľnosť prenajatá veľmi rýchlo.
02
Starostlivý výber nájomcu
Obhliadky realizujeme prevažne s vážnymi záujemcami. Z nich následne starostlivo vyberieme spoľahlivého a zodpovedného nájomníka. Výber vždy konzultujeme najskôr s vami a až potom upovedomíme vybraného záujemcu.
03
Právna a finančná garancia
Po výbere nájomníka si overíme jeho solventnosť a platobnú schopnosť. Taktiež necháme vypracovať právnikom kvalitné zmluvy, aby neprišlo k žiadnym nepríjemnostiam.
04
Zodpovedné prenajatie
Po podpise zmlúv dostáva kľúče od nehnuteľnosti do rúk nájomník, pričom naša práca sa nekončí. Počas celého prenájmu sme zodpovední za včasné platby, stav nehnuteľnosti a iné náležitosti spojené s prenájmom.
05
Dlhodobá spolupráca
Od prenajatia môže byť všetka zodpovednosť za obsadenosť, financie a iné náležitosti prenájmu výhradne na nás. Po odchode jedného nájomníka ho nahradíme iným, avšak predtým sa postaráme o vyčistenie priestoru po predchádzajúcom nájomníkovi. Vy sa nemusíte o nič starať.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj poľnohospodárskych pozemkov

S prácou a prístupom RK HESTIA real s.r.o. som bol veľmi spokojný. Pán Sládek bol veľmi milý a ústretový v každom ohľade a v každej situácii. Ich prácu môžem iba odporučiť. Sú tam veľmi profesionálni.

Jozef Majdan

16.05.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

10 z 10-tich. K realitnému maklérovi Lenka Kršková nemám žiadnu pripomienku. Korektné jednanie nad rámec. Všetko vybavovanie vecí bolo promptné. Ďakujem

Eduard Palkovský

18.04.2023

Úvodzovky

S p. Žákom a fy HESTIA sme boli nadmieru spokojní, celý predaj domu prebehol hladko, všetko nám vysvetlil, pomohol vybaviť. Výborná komunikácia, všetko bolo načas ako sme sa dohodli. Dokonca komunikácia už po predaji bola tiež výborná, ochotný a spoľahlivý. Určite odporúčame.

Shane Buckley

17.04.2023

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti

S celým predajom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku. Lenka Kršková bola profesionálna, ústretová a všetko prebehlo podľa dohody. Vybavovanie pri predaji bolo rýchle a jednanie zo strany p. Krškovej priame, čo vnímam veľmi pozitívne.

Matúš G.

30.01.2023

Úvodzovky
Kúpa domu a predaj bytu

Spoluprácu s p. Žákom hodnotíme kladne, vyzdvihujeme profesionálny prístup, maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Kúpa domu prebehla podľa našich predstáv. Po veľmi dobrých skúsenostiach, sme sa rozhodli p. Žáka osloviť aj pri predaji bytu. Predaj prebehol bez problémov. Nemáme čo vytknúť, boli sme nadmieru spokojní, realitnú kanceláriu Hestia a p. Žáka určite odporúčame. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov

p. Gažaková, Kúpa domu a predaj bytu

26.01.2023

Kontakt

Máte záujem o Property management? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby