Všetky služby

Agent kupujúceho + EXTRA

Máte predstavu o bývaní, ale nenašli ste to čo hľadáte? Zabezpečíme, aby sa dostala správna nehnuteľnosť priamo k vám. Môžete si vybrať z našich maklérov zástupcu, ktorý s vami bude riešiť kompletne celý proces kúpy.

Mám záujem o službu

Detail

Nájdeme pre vás

Zisťovanie vašich prianí
Je pre nás dôležité splniť vaše potreby a želania na 100 %. Na začiatku sa preto vždy snažíme podrobne zistiť vaše predstavy o vysnívanom domove. Čím presnejšie budú definované vaše požiadavky, tým relevantnejšie ponuky vám vieme poskytnúť.
01
Starostlivé vyhľadávanie realít
Po vypovedaní všetkých vašich požiadaviek sa pustíme do hľadania vhodného bývania pre vás. V priebehu rokov sme si vybudovali silnú sieť kontaktov, a preto môže nastať situácia, že náš kontakt má presne to, čo vy hľadáte. Obchod tak môže byť veľmi rýchly a jednoduchý.
02
Zodpovedný výber nehnuteľnosti
V prípade zhody s istým kontaktom z našej databázy vás ihneď kontaktujeme a absolvujeme spolu obhliadku danej nehnuteľnosti, prípadne viacerých nehnuteľností. Ak sa vám dom, resp. byt bude páčiť, pristúpime k podpisu zmluvy a môžete začať bývať vo svojom novom domove. Ak nebudete spokojní s vybranými nehnuteľnosťami, naša cesta pokračuje a hľadáme ďalej až kým spoločne nenájdeme vaše vysnívané bývanie.
03
Najlepšie podmienky pre vás
Pri výbere vášho nového domova máte k dispozícii makléra, ktorý sa bude vždy snažiť vyjednať tie najvýhodnejšie podmienky pre vás. Nerobte si starosti s vysokou cenou alebo nepriaznivým stavom nehnuteľnosti, pretože aj tieto „problémy“ za vás vieme vyriešiť. Na konci obchodu zaručujeme spokojnosť všetkých zúčastnených strán.
04
Agent kupujúceho EXTRA
Ponúkame aj službu EXTRA, ktorá v sebe zahŕňa zvýšenú starostlivosť o vás – našich klientov. V dohodnutom čase vám nájdeme dohodnutý počet nehnuteľností, ktoré najviac vyhovujú vašim požiadavkám. Nejde však o hľadanie na portáloch alebo iných verejne prístupných kanáloch. Zabezpečíme pre vás obhliadky nehnuteľností, ktoré ešte neuzreli svetlo sveta, a tak na vás nie je vyvíjaný tlak od iných záujemcov.
05

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Úvodzovky

So službami p.Peštovej sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme hlavne profesionálny prístup maklérky. Výborná spolupráca, všetko prebehlo rýchlo a hladko.

Darmar Boháčková

03.02.2024

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Ďakujem veľmi pekne za prístup vášho pracovníka a kolegu Martina Šebestu. Bol veľkým pomocníkom pri predaji našej nehnuteľnosti. Vedel vždy ochotne pomôcť, poradiť. Akceptoval vždy naše požiadavky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Spolupráca s ním bola skvelá a odporúčam ho pre ďalšie spolupráce.

Ing. Peter Majna

15.11.2023

Kontakt

Máte záujem o Agent kupujúceho + EXTRA? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby