Všetky služby

Agent kupujúceho + EXTRA

Máte predstavu o bývaní, ale nenašli ste to čo hľadáte? Zabezpečíme, aby sa dostala správna nehnuteľnosť priamo k vám. Môžete si vybrať z našich maklérov zástupcu, ktorý s vami bude riešiť kompletne celý proces kúpy.

Mám záujem o službu

Detail

Nájdeme pre vás

Zisťovanie vašich prianí
Je pre nás dôležité splniť vaše potreby a želania na 100 %. Na začiatku sa preto vždy snažíme podrobne zistiť vaše predstavy o vysnívanom domove. Čím presnejšie budú definované vaše požiadavky, tým relevantnejšie ponuky vám vieme poskytnúť.
01
Starostlivé vyhľadávanie realít
Po vypovedaní všetkých vašich požiadaviek sa pustíme do hľadania vhodného bývania pre vás. V priebehu rokov sme si vybudovali silnú sieť kontaktov, a preto môže nastať situácia, že náš kontakt má presne to, čo vy hľadáte. Obchod tak môže byť veľmi rýchly a jednoduchý.
02
Zodpovedný výber nehnuteľnosti
V prípade zhody s istým kontaktom z našej databázy vás ihneď kontaktujeme a absolvujeme spolu obhliadku danej nehnuteľnosti, prípadne viacerých nehnuteľností. Ak sa vám dom, resp. byt bude páčiť, pristúpime k podpisu zmluvy a môžete začať bývať vo svojom novom domove. Ak nebudete spokojní s vybranými nehnuteľnosťami, naša cesta pokračuje a hľadáme ďalej až kým spoločne nenájdeme vaše vysnívané bývanie.
03
Najlepšie podmienky pre vás
Pri výbere vášho nového domova máte k dispozícii makléra, ktorý sa bude vždy snažiť vyjednať tie najvýhodnejšie podmienky pre vás. Nerobte si starosti s vysokou cenou alebo nepriaznivým stavom nehnuteľnosti, pretože aj tieto „problémy“ za vás vieme vyriešiť. Na konci obchodu zaručujeme spokojnosť všetkých zúčastnených strán.
04
Agent kupujúceho EXTRA
Ponúkame aj službu EXTRA, ktorá v sebe zahŕňa zvýšenú starostlivosť o vás – našich klientov. V dohodnutom čase vám nájdeme dohodnutý počet nehnuteľností, ktoré najviac vyhovujú vašim požiadavkám. Nejde však o hľadanie na portáloch alebo iných verejne prístupných kanáloch. Zabezpečíme pre vás obhliadky nehnuteľností, ktoré ešte neuzreli svetlo sveta, a tak na vás nie je vyvíjaný tlak od iných záujemcov.
05

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj poľnohospodárskych pozemkov

S prácou a prístupom RK HESTIA real s.r.o. som bol veľmi spokojný. Pán Sládek bol veľmi milý a ústretový v každom ohľade a v každej situácii. Ich prácu môžem iba odporučiť. Sú tam veľmi profesionálni.

Jozef Majdan

16.05.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

10 z 10-tich. K realitnému maklérovi Lenka Kršková nemám žiadnu pripomienku. Korektné jednanie nad rámec. Všetko vybavovanie vecí bolo promptné. Ďakujem

Eduard Palkovský

18.04.2023

Úvodzovky

S p. Žákom a fy HESTIA sme boli nadmieru spokojní, celý predaj domu prebehol hladko, všetko nám vysvetlil, pomohol vybaviť. Výborná komunikácia, všetko bolo načas ako sme sa dohodli. Dokonca komunikácia už po predaji bola tiež výborná, ochotný a spoľahlivý. Určite odporúčame.

Shane Buckley

17.04.2023

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti

S celým predajom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku. Lenka Kršková bola profesionálna, ústretová a všetko prebehlo podľa dohody. Vybavovanie pri predaji bolo rýchle a jednanie zo strany p. Krškovej priame, čo vnímam veľmi pozitívne.

Matúš G.

30.01.2023

Úvodzovky
Kúpa domu a predaj bytu

Spoluprácu s p. Žákom hodnotíme kladne, vyzdvihujeme profesionálny prístup, maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Kúpa domu prebehla podľa našich predstáv. Po veľmi dobrých skúsenostiach, sme sa rozhodli p. Žáka osloviť aj pri predaji bytu. Predaj prebehol bez problémov. Nemáme čo vytknúť, boli sme nadmieru spokojní, realitnú kanceláriu Hestia a p. Žáka určite odporúčame. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov

p. Gažaková, Kúpa domu a predaj bytu

26.01.2023

Kontakt

Máte záujem o Agent kupujúceho + EXTRA? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby