Všetky služby

Agent kupujúceho + EXTRA

Máte predstavu o bývaní, ale nenašli ste to čo hľadáte? Zabezpečíme, aby sa dostala správna nehnuteľnosť priamo k vám. Môžete si vybrať z našich maklérov zástupcu, ktorý s vami bude riešiť kompletne celý proces kúpy.

Mám záujem o službu

Detail

Nájdeme pre vás

Zisťovanie vašich prianí
Je pre nás dôležité splniť vaše potreby a želania na 100 %. Na začiatku sa preto vždy snažíme podrobne zistiť vaše predstavy o vysnívanom domove. Čím presnejšie budú definované vaše požiadavky, tým relevantnejšie ponuky vám vieme poskytnúť.
01
Starostlivé vyhľadávanie realít
Po vypovedaní všetkých vašich požiadaviek sa pustíme do hľadania vhodného bývania pre vás. V priebehu rokov sme si vybudovali silnú sieť kontaktov, a preto môže nastať situácia, že náš kontakt má presne to, čo vy hľadáte. Obchod tak môže byť veľmi rýchly a jednoduchý.
02
Zodpovedný výber nehnuteľnosti
V prípade zhody s istým kontaktom z našej databázy vás ihneď kontaktujeme a absolvujeme spolu obhliadku danej nehnuteľnosti, prípadne viacerých nehnuteľností. Ak sa vám dom, resp. byt bude páčiť, pristúpime k podpisu zmluvy a môžete začať bývať vo svojom novom domove. Ak nebudete spokojní s vybranými nehnuteľnosťami, naša cesta pokračuje a hľadáme ďalej až kým spoločne nenájdeme vaše vysnívané bývanie.
03
Najlepšie podmienky pre vás
Pri výbere vášho nového domova máte k dispozícii makléra, ktorý sa bude vždy snažiť vyjednať tie najvýhodnejšie podmienky pre vás. Nerobte si starosti s vysokou cenou alebo nepriaznivým stavom nehnuteľnosti, pretože aj tieto „problémy“ za vás vieme vyriešiť. Na konci obchodu zaručujeme spokojnosť všetkých zúčastnených strán.
04
Agent kupujúceho EXTRA
Ponúkame aj službu EXTRA, ktorá v sebe zahŕňa zvýšenú starostlivosť o vás – našich klientov. V dohodnutom čase vám nájdeme dohodnutý počet nehnuteľností, ktoré najviac vyhovujú vašim požiadavkám. Nejde však o hľadanie na portáloch alebo iných verejne prístupných kanáloch. Zabezpečíme pre vás obhliadky nehnuteľností, ktoré ešte neuzreli svetlo sveta, a tak na vás nie je vyvíjaný tlak od iných záujemcov.
05

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj bytu Trnava, Veterná

Pani maklérka Kršková je maximálne korektná. S jej prácou som bola maximálne spokojná a určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti.

Monika Simončíková

31.08.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica, Robotnícka

Spokojnosť, dobrá spolupráca, ústretový prístup.

Ľubica Hlásničková

18.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Kontakt

Máte záujem o Agent kupujúceho + EXTRA? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby