Všetky služby

Predaj a prenájom nehnuteľností

Postaráme sa o predaj alebo prenajatie vašej nehnuteľnosti správnemu záujemcovi. Daná služba zahŕňa nasledovné aktivity, ktoré sú neodlučiteľnou súčasťou v rámci celkovej starostlivosti o našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Postaráme sa za vás

Príprava nehnuteľnosti
Pripravíme nehnuteľnosť tak, aby zaujala potenciálneho kupujúceho na prvý pohľad. Na základe dlhoročných skúseností vieme prichystať nehnuteľnosť tak, aby pôsobila naozaj príťažlivo.
01
Prvý dojem
Po príprave vytvoríme profesionálne fotografie, resp. 3D obhliadku, kde vyzdvihneme výhody vašej nehnuteľnosti. Okrem správneho nafotenia je rovnako dôležité napísať pútavý a výstižný text k vašej ponuke. Komplexnou prípravou pred uvedením na trh dosiahneme pozitívny prvý dojem.
02
Uvedenie na trh
Pomocou správneho výberu marketingových kanálov dostaneme vašu ponuku k čo najväčšiemu počtu potenciálnych zákazníkov. So zaujímavým opisom nehnuteľnosti a kvalitnými fotografiami, príp. 3D obhliadkou, vám vieme zabezpečiť veľký počet potenciálnych kupujúcich.
03
Výber správneho záujemcu
Následne realizujeme obhliadky, a to výhradne s reálnymi záujemcami. Vyberáme ich na základe dohodnutých podmienok. Predaj alebo prenájom nehnuteľnosti vybranému záujemcovi vždy konzultujeme najskôr s vami.
04
Právny servis
Po dohode o predaji alebo prenájme konkrétnemu zákazníkovi vám poskytneme kompletný právny servis. Pripravíme zmluvy a všetky potrebné dokumenty na hladký priebeh obchodu.
05
Dokončenie obchodu
Podpisom zmlúv sa stáva nájomca zodpovedným za vašu nehnuteľnosť. V prípade predaja s vami doriešime prepis energií a iné dôležité náležitosti potrebné k uzavretiu obchodu. Naša práca sa končí až vtedy, keď sú všetky zúčastnené strany maximálne spokojné.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Úvodzovky

So službami p.Peštovej sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme hlavne profesionálny prístup maklérky. Výborná spolupráca, všetko prebehlo rýchlo a hladko.

Darmar Boháčková

03.02.2024

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Ďakujem veľmi pekne za prístup vášho pracovníka a kolegu Martina Šebestu. Bol veľkým pomocníkom pri predaji našej nehnuteľnosti. Vedel vždy ochotne pomôcť, poradiť. Akceptoval vždy naše požiadavky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Spolupráca s ním bola skvelá a odporúčam ho pre ďalšie spolupráce.

Ing. Peter Majna

15.11.2023

Kontakt

Máte záujem o Predaj a prenájom nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby