Všetky služby

Predaj a prenájom nehnuteľností

Postaráme sa o predaj alebo prenajatie vašej nehnuteľnosti správnemu záujemcovi. Daná služba zahŕňa nasledovné aktivity, ktoré sú neodlučiteľnou súčasťou v rámci celkovej starostlivosti o našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Postaráme sa za vás

Príprava nehnuteľnosti
Pripravíme nehnuteľnosť tak, aby zaujala potenciálneho kupujúceho na prvý pohľad. Na základe dlhoročných skúseností vieme prichystať nehnuteľnosť tak, aby pôsobila naozaj príťažlivo.
01
Prvý dojem
Po príprave vytvoríme profesionálne fotografie, resp. 3D obhliadku, kde vyzdvihneme výhody vašej nehnuteľnosti. Okrem správneho nafotenia je rovnako dôležité napísať pútavý a výstižný text k vašej ponuke. Komplexnou prípravou pred uvedením na trh dosiahneme pozitívny prvý dojem.
02
Uvedenie na trh
Pomocou správneho výberu marketingových kanálov dostaneme vašu ponuku k čo najväčšiemu počtu potenciálnych zákazníkov. So zaujímavým opisom nehnuteľnosti a kvalitnými fotografiami, príp. 3D obhliadkou, vám vieme zabezpečiť veľký počet potenciálnych kupujúcich.
03
Výber správneho záujemcu
Následne realizujeme obhliadky, a to výhradne s reálnymi záujemcami. Vyberáme ich na základe dohodnutých podmienok. Predaj alebo prenájom nehnuteľnosti vybranému záujemcovi vždy konzultujeme najskôr s vami.
04
Právny servis
Po dohode o predaji alebo prenájme konkrétnemu zákazníkovi vám poskytneme kompletný právny servis. Pripravíme zmluvy a všetky potrebné dokumenty na hladký priebeh obchodu.
05
Dokončenie obchodu
Podpisom zmlúv sa stáva nájomca zodpovedným za vašu nehnuteľnosť. V prípade predaja s vami doriešime prepis energií a iné dôležité náležitosti potrebné k uzavretiu obchodu. Naša práca sa končí až vtedy, keď sú všetky zúčastnené strany maximálne spokojné.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Maklérka Lenka Kršková predávala byt p. Vilčekovej. Byt sa predal, no nové bývanie pani Alžbety sa aktuálne nachádza ešte vo fáze výstavby.  Lenka však našla skvelé riešenie a vybavila, aby v ňom majiteľka bytu mohla bývať až do konca roka. Za toto riešenie sa klientka poďakovala takouto príjemnou referenciou. "Pani Kršková je veľmi ochotná, milá a hlavne ľudská. Má dobrý odhad na ľudí a vie čo robí. Okrem iného milo poradí a pomôže. Celkový dojem, či už osobný alebo profesný je vynikajúci. Ak bude príležitosť určte ju znovu oslovím, prípadne aspoň odporučím. Výborná spolupráca. Ďakujem"

Alžbeta Vilčeková

22.04.2022

Úvodzovky

Sme obaja s bratom radi, že sa Vám touto cestou môžeme poďakovať a prispieť tak pozitívnym hlasom k referenciám o vynikajúcej spolupráci. Nielen pri príprave podkladov k dedičskému konaniu, čo bolo pre nás milým a presvedčivým argumentom v pokračovaní aj k samotnému návrhu a predaju rodičovského domu. Plne sme ocenili Váš prístup riešenia vzniknutej situácie, počas nie celkom priaznivého Covidového stavu, ale aj trpezlivosť a porozumenie pri iných obštrukciách, ktoré asi bývajú takpovediac nejakým štandardom. Ale hlavne ste sa nám vedeli časovo prispôsobiť a úspešne koordinovať priebeh realizácie celého predaja, až do úspešného záveru k našej spokojnosti. Náleží Vám preto naša srdečná vďaka .

Miroslav V. a Stanislav V., predaj domu Dojč

11.03.2022

Úvodzovky

Maximálna spokojnosť, určite budem odporúčať. p. Vladimír Ondrejková

09.03.2022

Kontakt

Máte záujem o Predaj a prenájom nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby