Všetky služby

Predaj a prenájom nehnuteľností

Postaráme sa o predaj alebo prenajatie vašej nehnuteľnosti správnemu záujemcovi. Daná služba zahŕňa nasledovné aktivity, ktoré sú neodlučiteľnou súčasťou v rámci celkovej starostlivosti o našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Postaráme sa za vás

Príprava nehnuteľnosti
Pripravíme nehnuteľnosť tak, aby zaujala potenciálneho kupujúceho na prvý pohľad. Na základe dlhoročných skúseností vieme prichystať nehnuteľnosť tak, aby pôsobila naozaj príťažlivo.
01
Prvý dojem
Po príprave vytvoríme profesionálne fotografie, resp. 3D obhliadku, kde vyzdvihneme výhody vašej nehnuteľnosti. Okrem správneho nafotenia je rovnako dôležité napísať pútavý a výstižný text k vašej ponuke. Komplexnou prípravou pred uvedením na trh dosiahneme pozitívny prvý dojem.
02
Uvedenie na trh
Pomocou správneho výberu marketingových kanálov dostaneme vašu ponuku k čo najväčšiemu počtu potenciálnych zákazníkov. So zaujímavým opisom nehnuteľnosti a kvalitnými fotografiami, príp. 3D obhliadkou, vám vieme zabezpečiť veľký počet potenciálnych kupujúcich.
03
Výber správneho záujemcu
Následne realizujeme obhliadky, a to výhradne s reálnymi záujemcami. Vyberáme ich na základe dohodnutých podmienok. Predaj alebo prenájom nehnuteľnosti vybranému záujemcovi vždy konzultujeme najskôr s vami.
04
Právny servis
Po dohode o predaji alebo prenájme konkrétnemu zákazníkovi vám poskytneme kompletný právny servis. Pripravíme zmluvy a všetky potrebné dokumenty na hladký priebeh obchodu.
05
Dokončenie obchodu
Podpisom zmlúv sa stáva nájomca zodpovedným za vašu nehnuteľnosť. V prípade predaja s vami doriešime prepis energií a iné dôležité náležitosti potrebné k uzavretiu obchodu. Naša práca sa končí až vtedy, keď sú všetky zúčastnené strany maximálne spokojné.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj bytu Trnava, Veterná

Pani maklérka Kršková je maximálne korektná. S jej prácou som bola maximálne spokojná a určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti.

Monika Simončíková

31.08.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica, Robotnícka

Spokojnosť, dobrá spolupráca, ústretový prístup.

Ľubica Hlásničková

18.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Kontakt

Máte záujem o Predaj a prenájom nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby