Všetky služby

Predaj a prenájom nehnuteľností

Postaráme sa o predaj alebo prenajatie vašej nehnuteľnosti správnemu záujemcovi. Daná služba zahŕňa nasledovné aktivity, ktoré sú neodlučiteľnou súčasťou v rámci celkovej starostlivosti o našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Postaráme sa za vás

Príprava nehnuteľnosti
Pripravíme nehnuteľnosť tak, aby zaujala potenciálneho kupujúceho na prvý pohľad. Na základe dlhoročných skúseností vieme prichystať nehnuteľnosť tak, aby pôsobila naozaj príťažlivo.
01
Prvý dojem
Po príprave vytvoríme profesionálne fotografie, resp. 3D obhliadku, kde vyzdvihneme výhody vašej nehnuteľnosti. Okrem správneho nafotenia je rovnako dôležité napísať pútavý a výstižný text k vašej ponuke. Komplexnou prípravou pred uvedením na trh dosiahneme pozitívny prvý dojem.
02
Uvedenie na trh
Pomocou správneho výberu marketingových kanálov dostaneme vašu ponuku k čo najväčšiemu počtu potenciálnych zákazníkov. So zaujímavým opisom nehnuteľnosti a kvalitnými fotografiami, príp. 3D obhliadkou, vám vieme zabezpečiť veľký počet potenciálnych kupujúcich.
03
Výber správneho záujemcu
Následne realizujeme obhliadky, a to výhradne s reálnymi záujemcami. Vyberáme ich na základe dohodnutých podmienok. Predaj alebo prenájom nehnuteľnosti vybranému záujemcovi vždy konzultujeme najskôr s vami.
04
Právny servis
Po dohode o predaji alebo prenájme konkrétnemu zákazníkovi vám poskytneme kompletný právny servis. Pripravíme zmluvy a všetky potrebné dokumenty na hladký priebeh obchodu.
05
Dokončenie obchodu
Podpisom zmlúv sa stáva nájomca zodpovedným za vašu nehnuteľnosť. V prípade predaja s vami doriešime prepis energií a iné dôležité náležitosti potrebné k uzavretiu obchodu. Naša práca sa končí až vtedy, keď sú všetky zúčastnené strany maximálne spokojné.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj poľnohospodárskych pozemkov

S prácou a prístupom RK HESTIA real s.r.o. som bol veľmi spokojný. Pán Sládek bol veľmi milý a ústretový v každom ohľade a v každej situácii. Ich prácu môžem iba odporučiť. Sú tam veľmi profesionálni.

Jozef Majdan

16.05.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

10 z 10-tich. K realitnému maklérovi Lenka Kršková nemám žiadnu pripomienku. Korektné jednanie nad rámec. Všetko vybavovanie vecí bolo promptné. Ďakujem

Eduard Palkovský

18.04.2023

Úvodzovky

S p. Žákom a fy HESTIA sme boli nadmieru spokojní, celý predaj domu prebehol hladko, všetko nám vysvetlil, pomohol vybaviť. Výborná komunikácia, všetko bolo načas ako sme sa dohodli. Dokonca komunikácia už po predaji bola tiež výborná, ochotný a spoľahlivý. Určite odporúčame.

Shane Buckley

17.04.2023

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti

S celým predajom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku. Lenka Kršková bola profesionálna, ústretová a všetko prebehlo podľa dohody. Vybavovanie pri predaji bolo rýchle a jednanie zo strany p. Krškovej priame, čo vnímam veľmi pozitívne.

Matúš G.

30.01.2023

Úvodzovky
Kúpa domu a predaj bytu

Spoluprácu s p. Žákom hodnotíme kladne, vyzdvihujeme profesionálny prístup, maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Kúpa domu prebehla podľa našich predstáv. Po veľmi dobrých skúsenostiach, sme sa rozhodli p. Žáka osloviť aj pri predaji bytu. Predaj prebehol bez problémov. Nemáme čo vytknúť, boli sme nadmieru spokojní, realitnú kanceláriu Hestia a p. Žáka určite odporúčame. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov

p. Gažaková, Kúpa domu a predaj bytu

26.01.2023

Kontakt

Máte záujem o Predaj a prenájom nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby