Všetky služby

Predaj a prenájom nehnuteľností

Postaráme sa o predaj alebo prenajatie vašej nehnuteľnosti správnemu záujemcovi. Daná služba zahŕňa nasledovné aktivity, ktoré sú neodlučiteľnou súčasťou v rámci celkovej starostlivosti o našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Postaráme sa za vás

Príprava nehnuteľnosti
Pripravíme nehnuteľnosť tak, aby zaujala potenciálneho kupujúceho na prvý pohľad. Na základe dlhoročných skúseností vieme prichystať nehnuteľnosť tak, aby pôsobila naozaj príťažlivo.
01
Prvý dojem
Po príprave vytvoríme profesionálne fotografie, resp. 3D obhliadku, kde vyzdvihneme výhody vašej nehnuteľnosti. Okrem správneho nafotenia je rovnako dôležité napísať pútavý a výstižný text k vašej ponuke. Komplexnou prípravou pred uvedením na trh dosiahneme pozitívny prvý dojem.
02
Uvedenie na trh
Pomocou správneho výberu marketingových kanálov dostaneme vašu ponuku k čo najväčšiemu počtu potenciálnych zákazníkov. So zaujímavým opisom nehnuteľnosti a kvalitnými fotografiami, príp. 3D obhliadkou, vám vieme zabezpečiť veľký počet potenciálnych kupujúcich.
03
Výber správneho záujemcu
Následne realizujeme obhliadky, a to výhradne s reálnymi záujemcami. Vyberáme ich na základe dohodnutých podmienok. Predaj alebo prenájom nehnuteľnosti vybranému záujemcovi vždy konzultujeme najskôr s vami.
04
Právny servis
Po dohode o predaji alebo prenájme konkrétnemu zákazníkovi vám poskytneme kompletný právny servis. Pripravíme zmluvy a všetky potrebné dokumenty na hladký priebeh obchodu.
05
Dokončenie obchodu
Podpisom zmlúv sa stáva nájomca zodpovedným za vašu nehnuteľnosť. V prípade predaja s vami doriešime prepis energií a iné dôležité náležitosti potrebné k uzavretiu obchodu. Naša práca sa končí až vtedy, keď sú všetky zúčastnené strany maximálne spokojné.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

So službami HESTIA real s.r.o. som bola spokojná. S p. Krškovou komunikácia bola rýchla a promptná, všetko prebehlo v poriadku. Ak by som v budúcnosti riešila kúu alebo predaj nehnuteľnosti využila by som služby HESTIA real s.r.o. znova.

Miroslava Baková

17.06.2024

Úvodzovky

Ďakujem za bezproblémový priebeh kúpy bytu v Senici. Pani Kršková bola ždy ústretová a jednanie bolo rýchle a korektné. S celým procesom som bola veľmi spokojná a budem p. Krškovú a HESTIA real odporúčať ďalej.

Monika Paračková

17.06.2024

Úvodzovky

Spokojnosť na 100%. Vďaka pani Krškovej 100% spoľahlivosť, rýchlosť, ochota. Ďakujeme.

Marcela Zajacová

06.06.2024

Úvodzovky

Oceňujem vysokú profesionalitu a odbornú erudovanosť pani maklérky Lenky Krškovej.

Mgr. Peter Sekáč

06.06.2024

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Kontakt

Máte záujem o Predaj a prenájom nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby