Všetky služby

Hypotekárne poradenstvo

Spolupracujeme so skúsenými profesionálmi v oblasti hypotekárneho poradenstva. U nás kladieme dôraz na spoluprácu realitného makléra a hypotekárneho poradcu, ktorý vám vždy nastavia podmienky financovania podľa aktuálnych možností. Dokážeme vám zaručiť ponuku, ktorá bude šitá na mieru každého jedného z vás – našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Vybavíme za vás

Zisťovanie potrieb
Najskôr potrebuje hypotekárny špecialista zistiť vašu predstavu o druhu využitia služby. Najčastejšie sa jedná o vybavovanie hypotekárneho úveru pri kúpe nehnuteľnosti, prípadne jej poistenie.
01
Overovanie možností
Pri zisťovaní potrieb uvediete aj svoje finančné schopnosti. Na základe vašich možností je náš hypotekárny profesionál schopný zistiť podmienky, za akých ste schopní získať úver.
02
Príprava a výber ponúk
Pripravíme ponuky všetkých bánk a porovnáme ich medzi sebou na základe dôležitých parametrov. Následne vám predložíme jednotlivé ponuky a pomôžeme vám vybrať tú najvýhodnejšiu pre vás.
03
Potrebné dokumenty
Po výbere ponuky zabezpečíme overeného znalca na vypracovanie znaleckého posudku. Okrem toho pripravíme ďalšie potrebné dokumenty k podaniu žiadosti o úver.
04
Podanie žiadosti
Doručíme všetky nevyhnutné dokumenty priamo do banky, kde budete čerpať úver. Postaráme sa o hladký priebeh obchodu bez komplikácií. Úlohou hypotekárneho špecialistu je ušetriť váš čas a peniaze.
05
Ukončenie obchodu
Práca nášho špecialistu sa končí až vtedy, keď načerpáte potrebné prostriedky na váš účet. V prípade vzniku akýchkoľvek problémov ich s vami bude riešiť až do úspešného konca.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj poľnohospodárskych pozemkov

S prácou a prístupom RK HESTIA real s.r.o. som bol veľmi spokojný. Pán Sládek bol veľmi milý a ústretový v každom ohľade a v každej situácii. Ich prácu môžem iba odporučiť. Sú tam veľmi profesionálni.

Jozef Majdan

16.05.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

10 z 10-tich. K realitnému maklérovi Lenka Kršková nemám žiadnu pripomienku. Korektné jednanie nad rámec. Všetko vybavovanie vecí bolo promptné. Ďakujem

Eduard Palkovský

18.04.2023

Úvodzovky

S p. Žákom a fy HESTIA sme boli nadmieru spokojní, celý predaj domu prebehol hladko, všetko nám vysvetlil, pomohol vybaviť. Výborná komunikácia, všetko bolo načas ako sme sa dohodli. Dokonca komunikácia už po predaji bola tiež výborná, ochotný a spoľahlivý. Určite odporúčame.

Shane Buckley

17.04.2023

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti

S celým predajom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku. Lenka Kršková bola profesionálna, ústretová a všetko prebehlo podľa dohody. Vybavovanie pri predaji bolo rýchle a jednanie zo strany p. Krškovej priame, čo vnímam veľmi pozitívne.

Matúš G.

30.01.2023

Úvodzovky
Kúpa domu a predaj bytu

Spoluprácu s p. Žákom hodnotíme kladne, vyzdvihujeme profesionálny prístup, maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Kúpa domu prebehla podľa našich predstáv. Po veľmi dobrých skúsenostiach, sme sa rozhodli p. Žáka osloviť aj pri predaji bytu. Predaj prebehol bez problémov. Nemáme čo vytknúť, boli sme nadmieru spokojní, realitnú kanceláriu Hestia a p. Žáka určite odporúčame. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov

p. Gažaková, Kúpa domu a predaj bytu

26.01.2023

Kontakt

Máte záujem o Hypotekárne poradenstvo? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby