Všetky služby

Hypotekárne poradenstvo

Spolupracujeme so skúsenými profesionálmi v oblasti hypotekárneho poradenstva. U nás kladieme dôraz na spoluprácu realitného makléra a hypotekárneho poradcu, ktorý vám vždy nastavia podmienky financovania podľa aktuálnych možností. Dokážeme vám zaručiť ponuku, ktorá bude šitá na mieru každého jedného z vás – našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Vybavíme za vás

Zisťovanie potrieb
Najskôr potrebuje hypotekárny špecialista zistiť vašu predstavu o druhu využitia služby. Najčastejšie sa jedná o vybavovanie hypotekárneho úveru pri kúpe nehnuteľnosti, prípadne jej poistenie.
01
Overovanie možností
Pri zisťovaní potrieb uvediete aj svoje finančné schopnosti. Na základe vašich možností je náš hypotekárny profesionál schopný zistiť podmienky, za akých ste schopní získať úver.
02
Príprava a výber ponúk
Pripravíme ponuky všetkých bánk a porovnáme ich medzi sebou na základe dôležitých parametrov. Následne vám predložíme jednotlivé ponuky a pomôžeme vám vybrať tú najvýhodnejšiu pre vás.
03
Potrebné dokumenty
Po výbere ponuky zabezpečíme overeného znalca na vypracovanie znaleckého posudku. Okrem toho pripravíme ďalšie potrebné dokumenty k podaniu žiadosti o úver.
04
Podanie žiadosti
Doručíme všetky nevyhnutné dokumenty priamo do banky, kde budete čerpať úver. Postaráme sa o hladký priebeh obchodu bez komplikácií. Úlohou hypotekárneho špecialistu je ušetriť váš čas a peniaze.
05
Ukončenie obchodu
Práca nášho špecialistu sa končí až vtedy, keď načerpáte potrebné prostriedky na váš účet. V prípade vzniku akýchkoľvek problémov ich s vami bude riešiť až do úspešného konca.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Maklérka Lenka Kršková predávala byt p. Vilčekovej. Byt sa predal, no nové bývanie pani Alžbety sa aktuálne nachádza ešte vo fáze výstavby.  Lenka však našla skvelé riešenie a vybavila, aby v ňom majiteľka bytu mohla bývať až do konca roka. Za toto riešenie sa klientka poďakovala takouto príjemnou referenciou. "Pani Kršková je veľmi ochotná, milá a hlavne ľudská. Má dobrý odhad na ľudí a vie čo robí. Okrem iného milo poradí a pomôže. Celkový dojem, či už osobný alebo profesný je vynikajúci. Ak bude príležitosť určte ju znovu oslovím, prípadne aspoň odporučím. Výborná spolupráca. Ďakujem"

Alžbeta Vilčeková

22.04.2022

Úvodzovky

Sme obaja s bratom radi, že sa Vám touto cestou môžeme poďakovať a prispieť tak pozitívnym hlasom k referenciám o vynikajúcej spolupráci. Nielen pri príprave podkladov k dedičskému konaniu, čo bolo pre nás milým a presvedčivým argumentom v pokračovaní aj k samotnému návrhu a predaju rodičovského domu. Plne sme ocenili Váš prístup riešenia vzniknutej situácie, počas nie celkom priaznivého Covidového stavu, ale aj trpezlivosť a porozumenie pri iných obštrukciách, ktoré asi bývajú takpovediac nejakým štandardom. Ale hlavne ste sa nám vedeli časovo prispôsobiť a úspešne koordinovať priebeh realizácie celého predaja, až do úspešného záveru k našej spokojnosti. Náleží Vám preto naša srdečná vďaka .

Miroslav V. a Stanislav V., predaj domu Dojč

11.03.2022

Kontakt

Máte záujem o Hypotekárne poradenstvo? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby