Všetky služby

Hypotekárne poradenstvo

Spolupracujeme so skúsenými profesionálmi v oblasti hypotekárneho poradenstva. U nás kladieme dôraz na spoluprácu realitného makléra a hypotekárneho poradcu, ktorý vám vždy nastavia podmienky financovania podľa aktuálnych možností. Dokážeme vám zaručiť ponuku, ktorá bude šitá na mieru každého jedného z vás – našich klientov.

Mám záujem o službu

Detail

Vybavíme za vás

Zisťovanie potrieb
Najskôr potrebuje hypotekárny špecialista zistiť vašu predstavu o druhu využitia služby. Najčastejšie sa jedná o vybavovanie hypotekárneho úveru pri kúpe nehnuteľnosti, prípadne jej poistenie.
01
Overovanie možností
Pri zisťovaní potrieb uvediete aj svoje finančné schopnosti. Na základe vašich možností je náš hypotekárny profesionál schopný zistiť podmienky, za akých ste schopní získať úver.
02
Príprava a výber ponúk
Pripravíme ponuky všetkých bánk a porovnáme ich medzi sebou na základe dôležitých parametrov. Následne vám predložíme jednotlivé ponuky a pomôžeme vám vybrať tú najvýhodnejšiu pre vás.
03
Potrebné dokumenty
Po výbere ponuky zabezpečíme overeného znalca na vypracovanie znaleckého posudku. Okrem toho pripravíme ďalšie potrebné dokumenty k podaniu žiadosti o úver.
04
Podanie žiadosti
Doručíme všetky nevyhnutné dokumenty priamo do banky, kde budete čerpať úver. Postaráme sa o hladký priebeh obchodu bez komplikácií. Úlohou hypotekárneho špecialistu je ušetriť váš čas a peniaze.
05
Ukončenie obchodu
Práca nášho špecialistu sa končí až vtedy, keď načerpáte potrebné prostriedky na váš účet. V prípade vzniku akýchkoľvek problémov ich s vami bude riešiť až do úspešného konca.
06

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Úvodzovky

So službami p.Peštovej sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme hlavne profesionálny prístup maklérky. Výborná spolupráca, všetko prebehlo rýchlo a hladko.

Darmar Boháčková

03.02.2024

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Ďakujem veľmi pekne za prístup vášho pracovníka a kolegu Martina Šebestu. Bol veľkým pomocníkom pri predaji našej nehnuteľnosti. Vedel vždy ochotne pomôcť, poradiť. Akceptoval vždy naše požiadavky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Spolupráca s ním bola skvelá a odporúčam ho pre ďalšie spolupráce.

Ing. Peter Majna

15.11.2023

Kontakt

Máte záujem o Hypotekárne poradenstvo? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby