Všetky služby

Realitný investor

Máte záujem investovať do nehnuteľností, ale neviete ako? My vám s tým veľmi radi pomôžeme. Môžete sa spoľahnúť na starostlivý výber vhodnej investičnej príležitosti presne podľa vašich požiadaviek.

Mám záujem o službu

Detail

Nájdeme vám investičnú príležitosť

Úvodná konzultácia
Máme skúsenosti z investovaním do rôznych druhov nehnuteľností, preto vám vieme v rámci úvodnej konzultácie vhodne poradiť. V závislosti od výšky vašej finančnej investície si dohodneme stratégiu a nastavíme si krátkodobý alebo dlhodobý plán.
01
Výber investičnej príležitosti
Na základe definície požiadaviek vám ponúkneme rôzne možnosti investovania, pričom všetko je založené na reálnych číslach. Vy sa môžete rozhodnúť, či chcete napr. podstúpiť väčšie riziko a dosiahnuť vyšší zisk alebo nebudete riskovať a výnos bude menší. Voľba je len na vás, my vám však ochotne poradíme a so všetkým pomôžeme.
02
Priebežná kontrola
V rámci stratégie a plánu si dohodneme kontrolné termíny, kedy si spoločne rozoberieme všetky smerodajné údaje. Zistíme tak, či sa vaša investícia pohybuje správnym smerom alebo je potrebné nastavenú stratégiu upraviť. Garantujeme vám, že investícia do nehnuteľností bude oveľa lepšia voľba ako peniaze uložené v banke.
03
Vyhodnotenie investície
Vždy sa snažíme o odbornú podporu a pomoc počas celého trvania investície. Naša práca sa končí v čase, kedy bude sprostredkovaný dohodnutý obchod a spokojnosť bude na oboch, resp. všetkých zúčastnených stranách.
04

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Úvodzovky

So službami p.Peštovej sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme hlavne profesionálny prístup maklérky. Výborná spolupráca, všetko prebehlo rýchlo a hladko.

Darmar Boháčková

03.02.2024

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Ďakujem veľmi pekne za prístup vášho pracovníka a kolegu Martina Šebestu. Bol veľkým pomocníkom pri predaji našej nehnuteľnosti. Vedel vždy ochotne pomôcť, poradiť. Akceptoval vždy naše požiadavky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Spolupráca s ním bola skvelá a odporúčam ho pre ďalšie spolupráce.

Ing. Peter Majna

15.11.2023

Kontakt

Máte záujem o Realitný investor? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby