Všetky služby

Realitný investor

Máte záujem investovať do nehnuteľností, ale neviete ako? My vám s tým veľmi radi pomôžeme. Môžete sa spoľahnúť na starostlivý výber vhodnej investičnej príležitosti presne podľa vašich požiadaviek.

Mám záujem o službu

Detail

Nájdeme vám investičnú príležitosť

Úvodná konzultácia
Máme skúsenosti z investovaním do rôznych druhov nehnuteľností, preto vám vieme v rámci úvodnej konzultácie vhodne poradiť. V závislosti od výšky vašej finančnej investície si dohodneme stratégiu a nastavíme si krátkodobý alebo dlhodobý plán.
01
Výber investičnej príležitosti
Na základe definície požiadaviek vám ponúkneme rôzne možnosti investovania, pričom všetko je založené na reálnych číslach. Vy sa môžete rozhodnúť, či chcete napr. podstúpiť väčšie riziko a dosiahnuť vyšší zisk alebo nebudete riskovať a výnos bude menší. Voľba je len na vás, my vám však ochotne poradíme a so všetkým pomôžeme.
02
Priebežná kontrola
V rámci stratégie a plánu si dohodneme kontrolné termíny, kedy si spoločne rozoberieme všetky smerodajné údaje. Zistíme tak, či sa vaša investícia pohybuje správnym smerom alebo je potrebné nastavenú stratégiu upraviť. Garantujeme vám, že investícia do nehnuteľností bude oveľa lepšia voľba ako peniaze uložené v banke.
03
Vyhodnotenie investície
Vždy sa snažíme o odbornú podporu a pomoc počas celého trvania investície. Naša práca sa končí v čase, kedy bude sprostredkovaný dohodnutý obchod a spokojnosť bude na oboch, resp. všetkých zúčastnených stranách.
04

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj bytu Trnava, Veterná

Pani maklérka Kršková je maximálne korektná. S jej prácou som bola maximálne spokojná a určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti.

Monika Simončíková

31.08.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica, Robotnícka

Spokojnosť, dobrá spolupráca, ústretový prístup.

Ľubica Hlásničková

18.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Kontakt

Máte záujem o Realitný investor? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby