Všetky služby

Realitný investor

Máte záujem investovať do nehnuteľností, ale neviete ako? My vám s tým veľmi radi pomôžeme. Môžete sa spoľahnúť na starostlivý výber vhodnej investičnej príležitosti presne podľa vašich požiadaviek.

Mám záujem o službu

Detail

Nájdeme vám investičnú príležitosť

Úvodná konzultácia
Máme skúsenosti z investovaním do rôznych druhov nehnuteľností, preto vám vieme v rámci úvodnej konzultácie vhodne poradiť. V závislosti od výšky vašej finančnej investície si dohodneme stratégiu a nastavíme si krátkodobý alebo dlhodobý plán.
01
Výber investičnej príležitosti
Na základe definície požiadaviek vám ponúkneme rôzne možnosti investovania, pričom všetko je založené na reálnych číslach. Vy sa môžete rozhodnúť, či chcete napr. podstúpiť väčšie riziko a dosiahnuť vyšší zisk alebo nebudete riskovať a výnos bude menší. Voľba je len na vás, my vám však ochotne poradíme a so všetkým pomôžeme.
02
Priebežná kontrola
V rámci stratégie a plánu si dohodneme kontrolné termíny, kedy si spoločne rozoberieme všetky smerodajné údaje. Zistíme tak, či sa vaša investícia pohybuje správnym smerom alebo je potrebné nastavenú stratégiu upraviť. Garantujeme vám, že investícia do nehnuteľností bude oveľa lepšia voľba ako peniaze uložené v banke.
03
Vyhodnotenie investície
Vždy sa snažíme o odbornú podporu a pomoc počas celého trvania investície. Naša práca sa končí v čase, kedy bude sprostredkovaný dohodnutý obchod a spokojnosť bude na oboch, resp. všetkých zúčastnených stranách.
04

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

So službami HESTIA real s.r.o. som bola spokojná. S p. Krškovou komunikácia bola rýchla a promptná, všetko prebehlo v poriadku. Ak by som v budúcnosti riešila kúu alebo predaj nehnuteľnosti využila by som služby HESTIA real s.r.o. znova.

Miroslava Baková

17.06.2024

Úvodzovky

Ďakujem za bezproblémový priebeh kúpy bytu v Senici. Pani Kršková bola ždy ústretová a jednanie bolo rýchle a korektné. S celým procesom som bola veľmi spokojná a budem p. Krškovú a HESTIA real odporúčať ďalej.

Monika Paračková

17.06.2024

Úvodzovky

Spokojnosť na 100%. Vďaka pani Krškovej 100% spoľahlivosť, rýchlosť, ochota. Ďakujeme.

Marcela Zajacová

06.06.2024

Úvodzovky

Oceňujem vysokú profesionalitu a odbornú erudovanosť pani maklérky Lenky Krškovej.

Mgr. Peter Sekáč

06.06.2024

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Kontakt

Máte záujem o Realitný investor? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby