Všetky služby

Realitný investor

Máte záujem investovať do nehnuteľností, ale neviete ako? My vám s tým veľmi radi pomôžeme. Môžete sa spoľahnúť na starostlivý výber vhodnej investičnej príležitosti presne podľa vašich požiadaviek.

Mám záujem o službu

Detail

Nájdeme vám investičnú príležitosť

Úvodná konzultácia
Máme skúsenosti z investovaním do rôznych druhov nehnuteľností, preto vám vieme v rámci úvodnej konzultácie vhodne poradiť. V závislosti od výšky vašej finančnej investície si dohodneme stratégiu a nastavíme si krátkodobý alebo dlhodobý plán.
01
Výber investičnej príležitosti
Na základe definície požiadaviek vám ponúkneme rôzne možnosti investovania, pričom všetko je založené na reálnych číslach. Vy sa môžete rozhodnúť, či chcete napr. podstúpiť väčšie riziko a dosiahnuť vyšší zisk alebo nebudete riskovať a výnos bude menší. Voľba je len na vás, my vám však ochotne poradíme a so všetkým pomôžeme.
02
Priebežná kontrola
V rámci stratégie a plánu si dohodneme kontrolné termíny, kedy si spoločne rozoberieme všetky smerodajné údaje. Zistíme tak, či sa vaša investícia pohybuje správnym smerom alebo je potrebné nastavenú stratégiu upraviť. Garantujeme vám, že investícia do nehnuteľností bude oveľa lepšia voľba ako peniaze uložené v banke.
03
Vyhodnotenie investície
Vždy sa snažíme o odbornú podporu a pomoc počas celého trvania investície. Naša práca sa končí v čase, kedy bude sprostredkovaný dohodnutý obchod a spokojnosť bude na oboch, resp. všetkých zúčastnených stranách.
04

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj poľnohospodárskych pozemkov

S prácou a prístupom RK HESTIA real s.r.o. som bol veľmi spokojný. Pán Sládek bol veľmi milý a ústretový v každom ohľade a v každej situácii. Ich prácu môžem iba odporučiť. Sú tam veľmi profesionálni.

Jozef Majdan

16.05.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

10 z 10-tich. K realitnému maklérovi Lenka Kršková nemám žiadnu pripomienku. Korektné jednanie nad rámec. Všetko vybavovanie vecí bolo promptné. Ďakujem

Eduard Palkovský

18.04.2023

Úvodzovky

S p. Žákom a fy HESTIA sme boli nadmieru spokojní, celý predaj domu prebehol hladko, všetko nám vysvetlil, pomohol vybaviť. Výborná komunikácia, všetko bolo načas ako sme sa dohodli. Dokonca komunikácia už po predaji bola tiež výborná, ochotný a spoľahlivý. Určite odporúčame.

Shane Buckley

17.04.2023

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti

S celým predajom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku. Lenka Kršková bola profesionálna, ústretová a všetko prebehlo podľa dohody. Vybavovanie pri predaji bolo rýchle a jednanie zo strany p. Krškovej priame, čo vnímam veľmi pozitívne.

Matúš G.

30.01.2023

Úvodzovky
Kúpa domu a predaj bytu

Spoluprácu s p. Žákom hodnotíme kladne, vyzdvihujeme profesionálny prístup, maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Kúpa domu prebehla podľa našich predstáv. Po veľmi dobrých skúsenostiach, sme sa rozhodli p. Žáka osloviť aj pri predaji bytu. Predaj prebehol bez problémov. Nemáme čo vytknúť, boli sme nadmieru spokojní, realitnú kanceláriu Hestia a p. Žáka určite odporúčame. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov

p. Gažaková, Kúpa domu a predaj bytu

26.01.2023

Kontakt

Máte záujem o Realitný investor? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby