Všetky služby

Odkup nehnuteľnosti

Potrebujete dokončiť bývanie, ale chýbajú vám financie? Ponúkame službu odkupu nehnuteľnosti, ktorá vám zabezpečí pokojné dokončenie nového bývania a zároveň zabezpečí, že neprídete o strechu nad hlavou.

Mám záujem o službu

Detail

Necháme vás bývať

Dohodnutie podmienok
Na začiatku si spoločne dohodneme podmienky, ktoré budú výhodné pre obe zúčastnené strany. Pre korektný priebeh obchodu nesmú byť zamlčané žiadne skutočnosti.
01
Podpis zmluvy
Dohodnuté podmienky necháme zapracovať skúseným právnikom do zmluvy tak, aby chránila účastníkov pred vznikom prípadných nepríjemností. Následne pristúpime k podpisu zmluvu v dohodnutom termíne.
02
Zostaňte bývať
V stanovenom termíne vám vyplatíme dohodnutý objem peňazí, za ktorý môžete dokončiť váš nový domov. Odkúpená nehnuteľnosť môže zostať vami obývaná do času, kým nedokončíte potrebnú prácu na svojom novom bývaní.
03

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

So službami HESTIA real s.r.o. som bola spokojná. S p. Krškovou komunikácia bola rýchla a promptná, všetko prebehlo v poriadku. Ak by som v budúcnosti riešila kúu alebo predaj nehnuteľnosti využila by som služby HESTIA real s.r.o. znova.

Miroslava Baková

17.06.2024

Úvodzovky

Ďakujem za bezproblémový priebeh kúpy bytu v Senici. Pani Kršková bola ždy ústretová a jednanie bolo rýchle a korektné. S celým procesom som bola veľmi spokojná a budem p. Krškovú a HESTIA real odporúčať ďalej.

Monika Paračková

17.06.2024

Úvodzovky

Spokojnosť na 100%. Vďaka pani Krškovej 100% spoľahlivosť, rýchlosť, ochota. Ďakujeme.

Marcela Zajacová

06.06.2024

Úvodzovky

Oceňujem vysokú profesionalitu a odbornú erudovanosť pani maklérky Lenky Krškovej.

Mgr. Peter Sekáč

06.06.2024

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Kontakt

Máte záujem o Odkup nehnuteľnosti? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby