Všetky služby

Odkup nehnuteľnosti

Potrebujete dokončiť bývanie, ale chýbajú vám financie? Ponúkame službu odkupu nehnuteľnosti, ktorá vám zabezpečí pokojné dokončenie nového bývania a zároveň zabezpečí, že neprídete o strechu nad hlavou.

Mám záujem o službu

Detail

Necháme vás bývať

Dohodnutie podmienok
Na začiatku si spoločne dohodneme podmienky, ktoré budú výhodné pre obe zúčastnené strany. Pre korektný priebeh obchodu nesmú byť zamlčané žiadne skutočnosti.
01
Podpis zmluvy
Dohodnuté podmienky necháme zapracovať skúseným právnikom do zmluvy tak, aby chránila účastníkov pred vznikom prípadných nepríjemností. Následne pristúpime k podpisu zmluvu v dohodnutom termíne.
02
Zostaňte bývať
V stanovenom termíne vám vyplatíme dohodnutý objem peňazí, za ktorý môžete dokončiť váš nový domov. Odkúpená nehnuteľnosť môže zostať vami obývaná do času, kým nedokončíte potrebnú prácu na svojom novom bývaní.
03

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj bytu Trnava, Veterná

Pani maklérka Kršková je maximálne korektná. S jej prácou som bola maximálne spokojná a určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti.

Monika Simončíková

31.08.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica, Robotnícka

Spokojnosť, dobrá spolupráca, ústretový prístup.

Ľubica Hlásničková

18.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Kontakt

Máte záujem o Odkup nehnuteľnosti? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby