Všetky služby

Oceňovanie nehnuteľností

Správne ocenenie nehnuteľnosti je prvým krokom k predaju nehnuteľnosti za reálnu trhovú cenu. Taktiež je možné ocenenie využiť napr. pri dedičských konaniach, majetkových vysporiadaniach, súdnych sporoch atď. Ocenenie nie je relevantným podkladom pre banky, ale môžete nás kontaktovať pre odporučenie znalca.

Mám záujem o službu

Detail

Oceníme pre vás

Prehliadka nehnuteľnosti
Proces sa začína prehliadkou nehnuteľnosti, ktorú máte záujem oceniť. Náš odhadca vás vopred informuje, aké informácie alebo dokumenty si máte pred jeho príchodom prichystať. Je dôležité ho oboznámiť o všetkých podstatných skutočnostiach.
01
Určenie ceny
Odhadca vyhotoví potrebnú dokumentáciu a spíše dôležité fakty. Na základe získaných informácií vyhodnotí aktuálnu cenu vašej nehnuteľnosti, ktorá je následne predmetom predaja, dedičského konania alebo iných záležitostí.
02
Odovzdanie dokumentácie
V čo najkratšom čase vám odovzdáme kompletnú dokumentáciu, aby ste mohli pokračovať v ďalšom procese.
03

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Ďakujem veľmi pekne za prístup vášho pracovníka a kolegu Martina Šebestu. Bol veľkým pomocníkom pri predaji našej nehnuteľnosti. Vedel vždy ochotne pomôcť, poradiť. Akceptoval vždy naše požiadavky. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Spolupráca s ním bola skvelá a odporúčam ho pre ďalšie spolupráce.

Ing. Peter Majna

15.11.2023

Úvodzovky

Pani Lenka Kršková je super profesionálna a výnimočná realitná agentka, ktorá sa postarala o predaj mojej nehnuteľnosti v Prietrži. Keďže sme s ňou v rodine mali už aj predchádzajúcu skúsenosť v oblasti predaja nehnuteľnosti, vedel som, že sa na ňu vo všetkom môžem 100-percentne spoľahnúť. Na základe týchto skúseností preto vrele odporúčam služby realitnej kancelárie HESTIA real s.r.o. a pani Lenky KRŠKOVEJ. Ďakujem.

Vladimír Dobiaš

13.11.2023

Úvodzovky

Najlepšia realitka,konkrétne spolupracujem s pánom Ivanom Žákom a môžem len doporučiť v každom smere.

Mirka Mešťánková

03.11.2023

Kontakt

Máte záujem o Oceňovanie nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby