Všetky služby

Oceňovanie nehnuteľností

Správne ocenenie nehnuteľnosti je prvým krokom k predaju nehnuteľnosti za reálnu trhovú cenu. Taktiež je možné ocenenie využiť napr. pri dedičských konaniach, majetkových vysporiadaniach, súdnych sporoch atď. Ocenenie nie je relevantným podkladom pre banky, ale môžete nás kontaktovať pre odporučenie znalca.

Mám záujem o službu

Detail

Oceníme pre vás

Prehliadka nehnuteľnosti
Proces sa začína prehliadkou nehnuteľnosti, ktorú máte záujem oceniť. Náš odhadca vás vopred informuje, aké informácie alebo dokumenty si máte pred jeho príchodom prichystať. Je dôležité ho oboznámiť o všetkých podstatných skutočnostiach.
01
Určenie ceny
Odhadca vyhotoví potrebnú dokumentáciu a spíše dôležité fakty. Na základe získaných informácií vyhodnotí aktuálnu cenu vašej nehnuteľnosti, ktorá je následne predmetom predaja, dedičského konania alebo iných záležitostí.
02
Odovzdanie dokumentácie
V čo najkratšom čase vám odovzdáme kompletnú dokumentáciu, aby ste mohli pokračovať v ďalšom procese.
03

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj bytu Trnava, Veterná

Pani maklérka Kršková je maximálne korektná. S jej prácou som bola maximálne spokojná a určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti.

Monika Simončíková

31.08.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica, Robotnícka

Spokojnosť, dobrá spolupráca, ústretový prístup.

Ľubica Hlásničková

18.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Kúpa nehnuteľnosti Štefanov

Profesionálny prístup. Vždy ústretový, ochotný pomôcť v každej situácii. Som mu mimoriadne vďačná. Vrelo odporúčam.

Dagmar Baráková

05.05.2022

Kontakt

Máte záujem o Oceňovanie nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby