Všetky služby

Oceňovanie nehnuteľností

Správne ocenenie nehnuteľnosti je prvým krokom k predaju nehnuteľnosti za reálnu trhovú cenu. Taktiež je možné ocenenie využiť napr. pri dedičských konaniach, majetkových vysporiadaniach, súdnych sporoch atď. Ocenenie nie je relevantným podkladom pre banky, ale môžete nás kontaktovať pre odporučenie znalca.

Mám záujem o službu

Detail

Oceníme pre vás

Prehliadka nehnuteľnosti
Proces sa začína prehliadkou nehnuteľnosti, ktorú máte záujem oceniť. Náš odhadca vás vopred informuje, aké informácie alebo dokumenty si máte pred jeho príchodom prichystať. Je dôležité ho oboznámiť o všetkých podstatných skutočnostiach.
01
Určenie ceny
Odhadca vyhotoví potrebnú dokumentáciu a spíše dôležité fakty. Na základe získaných informácií vyhodnotí aktuálnu cenu vašej nehnuteľnosti, ktorá je následne predmetom predaja, dedičského konania alebo iných záležitostí.
02
Odovzdanie dokumentácie
V čo najkratšom čase vám odovzdáme kompletnú dokumentáciu, aby ste mohli pokračovať v ďalšom procese.
03

Referencie

Povedali o nás

Úvodzovky
Predaj poľnohospodárskych pozemkov

S prácou a prístupom RK HESTIA real s.r.o. som bol veľmi spokojný. Pán Sládek bol veľmi milý a ústretový v každom ohľade a v každej situácii. Ich prácu môžem iba odporučiť. Sú tam veľmi profesionálni.

Jozef Majdan

16.05.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

10 z 10-tich. K realitnému maklérovi Lenka Kršková nemám žiadnu pripomienku. Korektné jednanie nad rámec. Všetko vybavovanie vecí bolo promptné. Ďakujem

Eduard Palkovský

18.04.2023

Úvodzovky

S p. Žákom a fy HESTIA sme boli nadmieru spokojní, celý predaj domu prebehol hladko, všetko nám vysvetlil, pomohol vybaviť. Výborná komunikácia, všetko bolo načas ako sme sa dohodli. Dokonca komunikácia už po predaji bola tiež výborná, ochotný a spoľahlivý. Určite odporúčame.

Shane Buckley

17.04.2023

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti

S celým predajom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku. Lenka Kršková bola profesionálna, ústretová a všetko prebehlo podľa dohody. Vybavovanie pri predaji bolo rýchle a jednanie zo strany p. Krškovej priame, čo vnímam veľmi pozitívne.

Matúš G.

30.01.2023

Úvodzovky
Kúpa domu a predaj bytu

Spoluprácu s p. Žákom hodnotíme kladne, vyzdvihujeme profesionálny prístup, maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Kúpa domu prebehla podľa našich predstáv. Po veľmi dobrých skúsenostiach, sme sa rozhodli p. Žáka osloviť aj pri predaji bytu. Predaj prebehol bez problémov. Nemáme čo vytknúť, boli sme nadmieru spokojní, realitnú kanceláriu Hestia a p. Žáka určite odporúčame. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov

p. Gažaková, Kúpa domu a predaj bytu

26.01.2023

Kontakt

Máte záujem o Oceňovanie nehnuteľností? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby