Všetky služby

Predám pozemok priamo poľnohospodárom a za najvyššiu cenu

Predám pozemok priamo poľnohospodárom za cenu, ktorá je až o 10% vyššie nad lokálnymi trhovými cenami. Stanovte si cenu, my váš pozemok ponúkneme poľnohospodárom a zaistíme vám najlepšieho kupca.

Mám záujem o službu
logo

Oslovíme slovenských poľnohospodárov

Zaistíme vám najvýhodnejší predaj pozemku priamo poľnohospodárom v okolí.

logo

Pohybujeme sa 10% nad trhom

Pohybujeme sa 10% nad lokálnymi trhovými cenami.

logo

Vyskúšajte zadarmo

U nás za skúšku nič nedáte. Zistite či dostanete vyššiu cenu, než ste čakali.

predaj

Pomohli sme predať pozemky 123 ľudom

Predám váš pozemok skutočne výhodnejšie. Ak sa neponáhľate a na vyššiu sumu si môžete počkať, tak váš pozemok ponúkneme cez priamy predaj pôdy a zakúpi ho ten, kto ponúkne najvyššiu cenu. Predaj sa tak stáva výrazne výhodnejším ako s jedným záujemcom. Predali sme už stovky pozemkov. Rozumieme sa cenám aj podmienkam v jednotlivých krajoch. Vyskúšajte zadarmo či u nás nedostanete vyššiu cenu, ako čakáte. V prípade, že sa nám pozemok predať nepodarí, nič neplatíte.

Kontakt

Máte záujem o Výkup ornej pôdy? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prezrite si aj naše iné služby

    predaj

    Aktuálne pozemky v ponuke

    kompletná ponuka