Telefón Kontakt Poloha Poloha

Green Villas

od 220 500 €

september 2021 | Domy a vily | Šajdíkove Humence

Informácie o projekte

Projekt priestranných víl Green Villas ponúka riešenie oddychu a zábavy. V domoch s 5 izbami, s 3 kúpeľňami a piestrannými terasami neďaleko golfového rezortu. Domy sú umiestnené na desiatich slnečných pozemkoch s juho - západnou orientáciou, ktorá garantuje slnko na vašom trávniku počas celého dňa. Ku každému domu patrí garáž s 3 vstupmi - priamo z ulice, z vnútra domu a taktiež z terasy.

5 izieb a 3 kúpeľne
Dostatočný priestor pre každého. V projekte Green Villas máte v domoch k dispozícii veľkorysý priestor využitý v podobe piatich izieb a troch funkčných kúpeľní.
Hliníkové posuvné okná s trojsklom
Otvorený slnečný priestor vďaka presklenným oknám s bezpečnostným trojsklom. Jednoduchú manipuláciu zabezpečuje hliníkový systém.
Dve priestranné terasy
Domy sú umiestnené na slnečných pozemkoch s juho - západnou orientáciou, ktorá garantuje slnko na vašom trávniku počas celého dňa. Preto pre oddych v tieni v každom čase budete mať k dispozícii dve terasy.
Možnosť rozdelenia na 2 samostatné jednotky
Variabilita projektu vám umožňuje každú vilu rozdeliť na dve samostatné jednotky v prípade, že by ste sa rozhodli časť prenajímať a druhú si užívať v úplnom súkromí.
Nadrozmerná garáž ku každému domu v cene
Ku každému domu patrí veľká garáž s 3 vstupmi - priamo z ulice, z vnútra domu a taktiež z terasy pre komfortné uskladnenie a manipuláciu s grilom, kosačkou a ostatným príslušenstvom.
Veľkorysé výmery pozemkov
Dostatočne veľké pozemky umožňujú umiestnenie akýchkoľvek ďalších doplnkov ako bazén, altánok, zázemie s grilom, proste čohokoľvek, čo vám vašu zábavu a oddych s rodinou a priateľmi ešte viac spríjemní.

Ponuka domov

Šajdíkove Humence Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti z tohto projektu?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.