Všetci makléri

Ivan Žák

Realitný maklér

Som seničan a z dlhoročnej praxe dobre poznám celý región Záhoria. Pomáham ľuďom s riešením problémov pri predaji nehnuteľnosti. Nie vždy je to také jednoduché, ako si mnoho ľudí myslí, ale s pomocou odborníka sa to dá zvládnuť. Spokojnosť mojich klientov je toho najlepším dôkazom. Aj preto ma táto práca neskutočne baví. Zapracovaním najnovších trendov do procesu predaja a neustálym vzdelávaním sa od tých najlepších odborníkov sa snažím zmeniť negatívny názor verejnosti na výraz "REALIŤÁK".


Ivan Žák

Ponuka

Nehnuteľnosti v ponuke

Referencie

Referencie makléra

Úvodzovky

Najlepšia realitka,konkrétne spolupracujem s pánom Ivanom Žákom a môžem len doporučiť v každom smere.

Mirka Mešťánková

03.11.2023

Úvodzovky

Využila jsem služeb realitní kanceláře HESTIA. Ujal se mě pan Ivan Žák. Práce pana Žáka byla velmi profesionální. Prodej nemovitosti proběhl k mé naprosté spokojenosti a ráda vyzvednu i lidský a empatický přístup. Přeju do další práce hodně spokojených klientů. Děkuji Darina Pavelková

Darina Pavelková

21.06.2023

Úvodzovky

S p. Žákom a fy HESTIA sme boli nadmieru spokojní, celý predaj domu prebehol hladko, všetko nám vysvetlil, pomohol vybaviť. Výborná komunikácia, všetko bolo načas ako sme sa dohodli. Dokonca komunikácia už po predaji bola tiež výborná, ochotný a spoľahlivý. Určite odporúčame.

Shane Buckley

17.04.2023

Úvodzovky
Kúpa domu a predaj bytu

Spoluprácu s p. Žákom hodnotíme kladne, vyzdvihujeme profesionálny prístup, maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Kúpa domu prebehla podľa našich predstáv. Po veľmi dobrých skúsenostiach, sme sa rozhodli p. Žáka osloviť aj pri predaji bytu. Predaj prebehol bez problémov. Nemáme čo vytknúť, boli sme nadmieru spokojní, realitnú kanceláriu Hestia a p. Žáka určite odporúčame. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov

p. Gažaková, Kúpa domu a predaj bytu

26.01.2023

Úvodzovky

Sme obaja s bratom radi, že sa Vám touto cestou môžeme poďakovať a prispieť tak pozitívnym hlasom k referenciám o vynikajúcej spolupráci. Nielen pri príprave podkladov k dedičskému konaniu, čo bolo pre nás milým a presvedčivým argumentom v pokračovaní aj k samotnému návrhu a predaju rodičovského domu. Plne sme ocenili Váš prístup riešenia vzniknutej situácie, počas nie celkom priaznivého Covidového stavu, ale aj trpezlivosť a porozumenie pri iných obštrukciách, ktoré asi bývajú takpovediac nejakým štandardom. Ale hlavne ste sa nám vedeli časovo prispôsobiť a úspešne koordinovať priebeh realizácie celého predaja, až do úspešného záveru k našej spokojnosti. Náleží Vám preto naša srdečná vďaka .

Miroslav V. a Stanislav V., predaj domu Dojč

11.03.2022

Kontakt

Potrebujete kontaktovať makléra?

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.