Telefón Kontakt Poloha Poloha

Útulná garzónka pri centre mesta!

48 500 €

29.12.2021 | Byty - Garsónka | Senica

Úžitková plocha: 28 m2

Zastavaná plocha: m2

Plocha pozemku: m2

parkovanie pri bytovke

Informácie o nehnuteľnosti

Exkluzívne u našej  ponuke útulná garsónka na Továrenskej ulici vhodná na prvé bývanie prípadne ako investícia pre zhodnotenie vašich financií. Výhodou je okamžitá dostupnosť pre nového majiteľa.

Podlahová plocha : 33,12 m2  z toho  pivnica 4,68 m2

Nehlučné okná Salamander 3sklo, plávajúca podlaha, kúpeľňa so sprchovacím kútom, bezpečnostné a protipožiarne dvere Sherlock. V cene majiteľ ponecháva žalúzie, staršiu kuchynskú linku a aj použitý drobný nábytok. Všetko čisté a na bielo vymaľované.

Popis bytového domu:  Tehlový bytový dom , ktorý sa nachádza v zastavanej časti mesta v uličnej zástavbe. Dom je trojpodlažný a má suterén. Posledná generálna rekonštrukcia bola v roku 2016, (výmena všetkých inštalácií: elektrika, plyn, voda, zdravotechnika), inštalácia vlastného centrálneho plynového ústredného kúrenia, výmena všetkých zriaďovacích predmetov v byte (vane, umývadlá , WC, misy, batérie kuchynskej linky atď.), generálna oprava strechy  a suterénu.  Komplet zateplená strecha vyššej budovy a zateplený je obvodový plášť budovy do energetického certifikátu B. Nové sú dažďové zvody, hromozvody, nerezový dvojzložkový komín, dvojo vchodových dverí.

 

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 28 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Garsónka

Zastavaná plocha: m2

Stav: kompletná rekonštrukcia

Plocha pozemku: m2


Lokalita: Senica

Počet WC: 1

Podpivničený: Áno

Internet: optika

Príjazdová cesta: asfaltová


Okná: Plastové okná

Vlastníctvo: osobné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Nie

El. napätie 400V: Nie

Továrenská Senica Navigovať
https://goo.gl/maps/GB6eQt6DxvNewCc29

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít