Všetci makléri

Ing. Michal Sládek

Riaditeľ | Realitný maklér

+421 908 128 046

m.sladek@hestiareal.sk

m.sladek@hestiareal.sk


Z pohľadu celej realitnej kancelárie je pre nás každá nehnuteľnosť výzvou a spokojnosť našich klientov odmenou za nesklamanú dôveru. Jednáme eticky, reagujeme flexibilne a odborne. Zmysel vidíme v kvalite poskytnutých služieb a osobnom prístupe k zákazníkom. "Keď dvaja robia to isté, nie je to to isté"


Ing. Michal Sládek

Ponuka

Nehnuteľnosti v ponuke

Referencie

Referencie makléra

Úvodzovky
Predaj poľnohospodárskych pozemkov

S prácou a prístupom RK HESTIA real s.r.o. som bol veľmi spokojný. Pán Sládek bol veľmi milý a ústretový v každom ohľade a v každej situácii. Ich prácu môžem iba odporučiť. Sú tam veľmi profesionálni.

Jozef Majdan

16.05.2023

Úvodzovky

Maximálna spokojnosť, určite budem odporúčať. p. Vladimír Ondrejková

09.03.2022

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti Senica

Som veľmi spokojný s HESTIA real s.r.o, sú to profesionáli na vysokej úrovni v tom čo robia. Pri predaji mojej nehnuteľnosti boli veľmi ústretoví a rýchli. Ďakujem

Ondrej Fico

05.03.2022

Kontakt

Potrebujete kontaktovať makléra?

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.