Telefón Kontakt Poloha Poloha

Rodinný dom pripravený pre Vás !!

Cena na vyžiadanie

18.07.2024 | Domy a vily - Rodinný dom | Prietrž

Úžitková plocha: 88 m2

Zastavaná plocha: 107 m2

Plocha pozemku: 425 m2

novostavba
len sa nasťahovať
Top ponuka

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásnu a praktickú novostavbu v malebnej obci Prietrž neďaleko mesta Senica.

Dom sa nachádza v pokojnej lokalite a disponuje pozemkom s výmerou 425 m², na ktorom je zabezpečené parkovanie pre 2 osobné autá pod dreveným prístreškom.

Rodinný dom má zastavanú plochu  107 m² a obytnú plochu 88 m2.

Dispozícia domu:

Vstup do domu je riešený predsieňou, pri ktorej je WC s technickým vybavením domu.  Obývačka má zvýšené stropy, ktoré dodávajú priestoru vzdušnosť  a je spojená s jedálenským kútom a kuchyňou. Taktiež je z nej je vstup na zastrešenú terasu a v zimných mesiacoch Vás určite poteší v obývacej izbe aj krb na tuhé palivo a naopak v letných mesiacoch zase klimatizácia.  V obývacej izbe sú zvýšené stropy, ktoré dodávajú priestoru vzdušnosť. V kúpeľni nájdete sprchový kút ale i vaňu. Ďalej má dom dve priestranné izby – spálňa a detská izba, ktorá je sadrokartónovou priečkou rozdelená na dve časti.

Vstup na pozemok je zabezpečený elektrickou otváracou bránou. V prednej časti pozemku je umiestnená čistička a prístrešok pre autá. V zadnej časti pozemku je umiestnený záhradný domček, bazén,  sedenie so slnečníkom. Celá záhrada je udržiavaná a nachádzajú sa v nej rôzne ovocné a okrasné dreviny a taktiež má závlahový systém. Pozemok je oplotený.

  Technický stav:  Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2011.  Stavebný materiál tvorí YTONG. V dome je plynové kúrenie, ohrev vody je zabezpečený prostredníctvom plynového kotla so zásobníkom na teplú vodu. V izbách a v kuchyni sú položené laminátové podlahy,  v kúpeľni, na WC, vstupnej chodbe je položená dlažba.

Vstup na pozemok je zabezpečený elektrickou otváracou bránou. Na pozemku je umiestnená čistička, záhradný domček, prístrešok pre auto, ovocné a okrasné dreviny. Pozemok je oplotený.

Lokalita:  Bývanie v tomto domčeku ponúka bezstarostný komfort a pokoj od ruchu veľkomesta, hoci sa nachádza len 10 minút od centra mesta Senica.

Nech sa páči pozrite si virtuálnu prehliadku doma z pohodlia Vášho domova:

https://my.matterport.com/show/?m=vCQCxSvXq26

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 88 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Rodinný dom

Zastavaná plocha: 107 m2

Stav: novostavba

Plocha pozemku: 425 m2


Lokalita: Prietrž

Počet WC: 1

Podpivničený: Nie

Internet: ano

Príjazdová cesta: betónová

Vodovod: na pozemku

Plyn: na pozemku

Kanalizácia: nie je


Okná: Plastové okná

Vlastníctvo: osobné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie


Virtuálna prehliadka


Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys
Prietrž Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít