Telefón Kontakt Poloha Poloha

Rezervované !Pôvodná chalupa v tradičnom vidieckom štýle

55 000 €

13.03.2022 | Domy a vily - Rodinný dom | Lopašov

Úžitková plocha: 954 m2

Zastavaná plocha: 954 m2

Plocha pozemku: 1809 m2

vhodný na chalupu
potrebná rekonštrukcia

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj pôvodnú chalupa v tradičnom vidieckom štýle pripravenú na rekonštrukciu podľa vašich predstáv a potrieb. Dom sa nachádza v malebnej obci Lopašov, cca 100 km od Bratislavy a cca 10 a 15 km od okresných miest Senica a Skalica. Ponuka poskytuje dostatočné súkromie a priestor na záhradkárčenie a realizáciu sa v ovocnom sade.

Vstup do domu je cez tradičné podbránie, v ktorom je aj vstup na povalu domu. Dispozičné riešenie tvoria navzájom prepojené izby s rôznym využitím, pričom vstup do domu je možný cez dva vchody. Kúpeľňa s kuchyňou sú v nasledujúcej miestnosti s ďaľším vstupom. K domu patria aj hospodárske miestnosti, ktoré v minulosti slúžili ako prípravovňa krmív pre hospodárske zvieratá, chlievy a odkladacie priestory.

Rodinný dom  je napojený na el. energiu, plyn a vlastnú studňu. Na pozemku nie je žumpa ani septik, voda z kúpeľne odtekala priamo do kanála pri pozemku. WC je súché. Na pozemku o celkovej výmere 1800 m2 sa nachádza samostatná kopaná pivnica a veľká drevená stodola. 

 

 

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 954 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Rodinný dom

Zastavaná plocha: 954 m2

Stav: pôvodný stav

Plocha pozemku: 1809 m2


Lokalita: Lopašov

Podpivničený: Áno

Internet: nie

Vodovod: na pozemku

Plyn: na pozemku

Kanalizácia: nie je

Studňa: Áno


Okná: Pôvodné okná

Vlastníctvo: osobné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie


Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys
Lopašov Navigovať
https://goo.gl/maps/HtEFZztG7ZAScgif7

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít