Telefón Kontakt Poloha Poloha

NA PREDAJ KOLIBA, Zlatnícka dolina, Skalica

Cena na vyžiadanie

21.02.2024 | Chaty a rekreačné objekty - chata, chalupa | Skalica

Úžitková plocha: 651 m2

Zastavaná plocha: 510 m2

Plocha pozemku: 1049 m2

vyhľadávaná lokalita
relax
rôzne možnosti trávenia voľných chvíľ

Informácie o nehnuteľnosti

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť v krásnom prostredí spojenú s relaxom? V tom prípade je Koliba v Zlatníckej doline tou správnou voľbou! Nachádza sa 7 km od kráľovského mesta Skalica. Táto výnimočná stavba môže ponúknuť nielen vynikajúcu gastronómiu, ale aj možnosť trávenia voľných chvíľ v okolí.

DISPOZÍCIA a POPIS:

-pozostáva z dvoch podlaží, veľkorysá reštauračná zóna s krbom pôsobí monumentálne a vzdušne, s kapacitou pre 60 osôb.

-reštauračná zóna poskytuje krásny výhľad do okolia plného zelene, v úzadí reštauračnej časti sa nachádza príjemný SALÓNIK

PRIVÁTNA časť je situovaná o poschodie vyššie a ponúka 2 spálne, každú s vlastnou kúpeľňou a 2 apartmány. Výhodou jedného z apartmánov je SAMOSTATNÉ SCHODISKO smerujúce do salóniku na prízemí.

-v interiéri boli použité prírodné materiály ako drevo, kameň spracované overenými technológiami s cieľom vytvoriť pocit tradičného zrubu, zároveň však v zmysle štandardov zodpovedajúcim súčasným trendom a najvyššej kvalite. Pri výstavbe bol dôraz kladený na maximálne pohodlie návštevníkov

-pozemok má výmeru 1049 m2, s parkovaním priamo pred Kolibou. Strechu pokrýva strešná krytina/šindel/, celý objekt je chránený kamerovým zabezpečovacím systémom s alarmom

-vykurovanie v reštaurácii je elektrické, riešené vykurovacími káblami uloženými v podlahe regulované termostatom s priestorovým a podlahovým snímačom. V ostatných priestoroch je vykurovanie pomocou elektrických konvertorov.

Koliba je napojená na prípojku miestnej vody. Odpadové a splaškové vody ústia do žumpy /60m3/. Na prípojke z kanalizácie od kuchyne je situovaný odlučovač tukov s dvomi kontrolnými šachtami kvôli prečisteniu stoky. Telefónna prípojka je napojená na verejnú telefónnu sieť.

Okolie Zlatníckej doliny ponúka veľa možností pre aktívny oddych. V letných mesiacoch je pre verejnosť otvorené veľké prírodné kúpalisko, ktoré disponuje tromi bazénmi /plaveckým, neplaveckým a detským/ a taktiež ponúka služby ako plávanie, tenis, plážový volejbal, bedminton, ruské kolky, požičovňa športových potrieb. Cez Zlatnícku dolinu vedie niekoľko cyklotrás a turistických chodníkov.

Ak Vás ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle – 0907 267 674.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov, katastrálne poplatky ...

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 651 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: chata, chalupa

Zastavaná plocha: 510 m2

Stav: pôvodný stav

Plocha pozemku: 1049 m2


Lokalita: Skalica

Podpivničený: Nie

Internet: optické pripojenie

Vodovod: na pozemku

Plyn: neuvedené

Kanalizácia: nie je


Vlastníctvo: firemné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Nie

El. napätie 400V: Áno

Skalica Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít