Všetci makléri

Lenka Kršková

Realitný maklér

+421 907 267 674

l.krskova@hestiareal.sk

l.krskova@hestiareal.sk


Práca realitného makléra je rôznorodá a vyžaduje si nielen profesionalitu, odbornosť, skúsenosti, ale aj veľkú dávku empatie. Záleží mi na tom, aby každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k tomu patria. Mojou motiváciou a hnacou silou sú spokojní klienti 😊


Lenka Kršková

Ponuka

Nehnuteľnosti v ponuke

Referencie

Referencie makléra

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval za výbornú spoluprácu p. Lenke Krškovej pri predaji bytu. Oceňujem predovšetkým profesionálny prístup, ústretovosť a rýchle jednanie v priebehu celého predaja. Vrelo odporúčam a želám veľa úspechov.

Ivan Chropúvka

25.07.2022

Úvodzovky
Predaj Plavecký Mikuláš

Pri výbere realitnej kancelárie som zvážila predchádzajúcu skúsenosť, ktorá bola vynikajúca. Touto cestou sa chcem poďakovať za spoluprácu pri predaji, ktorá bola na prefesionálnej úrovni. Oceňujem rýchlosť jednania, ústretovosť a ochotu. Spoluprácabola veľmi príjemná. Ďakujem a prajem veľa úspechov pani L. Krškovej.

Viera Romanová

09.05.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Maklérka Lenka Kršková predávala byt p. Vilčekovej. Byt sa predal, no nové bývanie pani Alžbety sa aktuálne nachádza ešte vo fáze výstavby.  Lenka však našla skvelé riešenie a vybavila, aby v ňom majiteľka bytu mohla bývať až do konca roka. Za toto riešenie sa klientka poďakovala takouto príjemnou referenciou. "Pani Kršková je veľmi ochotná, milá a hlavne ľudská. Má dobrý odhad na ľudí a vie čo robí. Okrem iného milo poradí a pomôže. Celkový dojem, či už osobný alebo profesný je vynikajúci. Ak bude príležitosť určte ju znovu oslovím, prípadne aspoň odporučím. Výborná spolupráca. Ďakujem"

Alžbeta Vilčeková

22.04.2022

Úvodzovky
Predaj a kúpa bytu Senica

Chceme sa poďakovať p. Lenke Krškovej za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a taktieť za pomoc s predajom bytu. Pani Kršková bola veľmi ochotná. Vždy nám poradila. Zakaždým zdvihla telefón a všetko vykomunikovala, vyriešila. Veľmi nám pomohla a dalo sa na ňu v každej situácii spoľahnúť. Ešte raz ďakujeme.

Želmíra Kubinská a Michna

07.03.2022

Úvodzovky
Predaj bytu Rybky

Som veľmi spokojná, nemusela som nič zabezpečovať po úradoch. Milý prístup, profesionalita, ochota prísť aj večer, ústretovosť. Nehnuteľnosť podľa môjho názoru bola predaná rýchlo. Ďakujem za všetko a prajem veľa šťastia, zdravia a úspechov.

Elena Michalicová

14.02.2022

Kontakt

Potrebujete kontaktovať makléra?

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.