Všetci makléri

Lenka Kršková

Realitný maklér

+421 907 267 674

l.krskova@hestiareal.sk

l.krskova@hestiareal.sk


Práca realitného makléra je rôznorodá a vyžaduje si nielen profesionalitu, odbornosť, skúsenosti, ale aj veľkú dávku empatie. Záleží mi na tom, aby každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k tomu patria. Mojou motiváciou a hnacou silou sú spokojní klienti 😊


Lenka Kršková

Ponuka

Nehnuteľnosti v ponuke

Referencie

Referencie makléra

Úvodzovky
Lucia Bajcarová, J. Bežu Senica

S prácou pani Krškovej som bola veľmi spokojná. Hneď pri prvom stretnutí si získala moju dôveru. Ochota poradiť, aj cez víkendy, vždy som bola informovaná v akom štádiu sa nachádzam. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni. Vrelo odporúčam ďalším predávajúcim.

Lucia Bajcarová

28.06.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

Rád by som sa poďakoval p. Lenke Krškovej za ústretovosť a prefesionálny prístup pri predaji bytu na ulici J. Bežu v Senici. Týmto chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť a budem odporúčať ostatným klientom.

Slavomír Slaný

19.06.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Senica

10 z 10-tich. K realitnému maklérovi Lenka Kršková nemám žiadnu pripomienku. Korektné jednanie nad rámec. Všetko vybavovanie vecí bolo promptné. Ďakujem

Eduard Palkovský

18.04.2023

Úvodzovky
Predaj nehnuteľnosti

S celým predajom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo v poriadku. Lenka Kršková bola profesionálna, ústretová a všetko prebehlo podľa dohody. Vybavovanie pri predaji bolo rýchle a jednanie zo strany p. Krškovej priame, čo vnímam veľmi pozitívne.

Matúš G.

30.01.2023

Úvodzovky
Predaj bytu Trnava, Veterná

Pani maklérka Kršková je maximálne korektná. S jej prácou som bola maximálne spokojná a určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti.

Monika Simončíková

31.08.2022

Kontakt

Potrebujete kontaktovať makléra?

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.