Všetci makléri

Lenka Kršková

Realitný maklér

+421 907 267 674

l.krskova@hestiareal.sk

l.krskova@hestiareal.sk


Práca realitného makléra je rôznorodá a vyžaduje si nielen profesionalitu, odbornosť, skúsenosti, ale aj veľkú dávku empatie. Záleží mi na tom, aby každý klient mal osobný prístup a profesionálny realitný servis so všetkými službami, ktoré k tomu patria. Mojou motiváciou a hnacou silou sú spokojní klienti 😊


Lenka Kršková

Ponuka

Nehnuteľnosti v ponuke

Referencie

Referencie makléra

Úvodzovky

Radi by sme poďakovali realitnej kancelárií HESTIA real s.r.o. a pani Lenke Krškovej za predaj bytu v Senici, s ktorou sme boli nad mieru spokojní s jej ľudským a profesionálnym prístupom. Vedela nám všetko vysvetliť a poradiť pri úplnom predaji bytu. Vrelo odporúčam jej skúsenosti ďalším predávajúcim. Ďakujeme.

Helena Kotrncová

28.11.2023

Úvodzovky

Touto cestou chceme vysloviť poďakovanie a veľkú spokojnosť s prístupom a prácou realitnej maklérky Lenky Krškovej, pri predaji 2-izbového bytu. Bola ochotná, profesionálna a flexibilná. Ešte raz ďakujeme a realitnú kanceláriu a maklérku Lenku Krškovú všetkým odporúčame.

Miriam Madunická

15.11.2023

Úvodzovky

Pani Lenka Kršková je super profesionálna a výnimočná realitná agentka, ktorá sa postarala o predaj mojej nehnuteľnosti v Prietrži. Keďže sme s ňou v rodine mali už aj predchádzajúcu skúsenosť v oblasti predaja nehnuteľnosti, vedel som, že sa na ňu vo všetkom môžem 100-percentne spoľahnúť. Na základe týchto skúseností preto vrele odporúčam služby realitnej kancelárie HESTIA real s.r.o. a pani Lenky KRŠKOVEJ. Ďakujem.

Vladimír Dobiaš

13.11.2023

Úvodzovky
Senica

S prístupom p. Krškovej sme boli nadmieru spokojní. Jej rady sme veľmi ocenili a boli sme max spokojní so všetkým. Vrelo odporúčame služby Hestia. Ďakujeme

Richard Giertli a Michaela Kuricová

17.10.2023

Úvodzovky
Lucia Bajcarová, J. Bežu Senica

S prácou pani Krškovej som bola veľmi spokojná. Hneď pri prvom stretnutí si získala moju dôveru. Ochota poradiť, aj cez víkendy, vždy som bola informovaná v akom štádiu sa nachádzam. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni. Vrelo odporúčam ďalším predávajúcim.

Lucia Bajcarová

28.06.2023

Kontakt

Potrebujete kontaktovať makléra?

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.