Telefón Kontakt Poloha Poloha

BÝVANIE POD ROTUNDOU, 2-izb. byt s loggiou, SKALICA

Cena na vyžiadanie

09.04.2024 | Byty - 2 izbový byt | Skalica

Úžitková plocha: 68 m2

Zastavaná plocha: m2

Plocha pozemku: m2

pokojné bývanie
základná, materská škola

Informácie o nehnuteľnosti

Hľadáte výnimočné bývanie? Láka vás bývanie v novostavbe? Rezidenčný projekt PRÍJEMNÉ BÝVANIE POD ROTUNDOU v sebe stelesňuje nadčasovosť, jednoduchosť, kvalitu a život naplnený radosťou z pohodového bývania v meste. Ste na správnom mieste.

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou v projekte PRÍJEMNÉ BÝVANIE POD ROTUNDOU v historickej časti mesta Skalica.
Bytový dom poskytuje nadštandardný komfort a moderné technológie s dôrazom na aktuálne trendy a potreby.

Už pri vstupe do bytového domu Vás víta moderná technológia na odtlačok prsta alebo kód, v spoločných priestoroch je vlastníkom k dispozícii oddychová časť s umelým trávnikom a v letných mesiacoch i vonkajšia terasa. Ovládanie svetiel a kúrenia v byte je prostredníctvom Smart home systému.

Bytový dom má vlastnú kotolňu a správu, čo v kombinácii s podlahovým kúrením a rekuperáciou v byte zabezpečuje majiteľom nízke prevádzkové náklady.

Byt sa predáva v stave HOLOBYT, čo umožňuje budúcemu majiteľovi dotvoriť interiér podľa vlastných predstáv.  Výhodou je tiež prakticky uzatvorený areál, ktorý poskytuje súkromie a komfortné bývanie. K bytu je možnosť prenajať si kryté PARKOVACIE STÁTIE, prípadne parkovať priamo v areáli pri bytovom dome.

Cena:  2-izbový byt /výmera 68 m2/ + loggia 13 m2   136.560,- €

Cena 2-izbových bytov sa líši podľa výmery bytu. K dispozícii je už len zopár bytov, tak nás neváhajte osloviť!

Lukratívna poloha bytového domu priamo v historickej časti mesta zaručuje komfortné bývanie odkiaľ máte na skok do centra mesta, školy, škôlky, na športoviská, ale aj do parku či fitness centra... kúsok od domu za nákupmi či do kaviarne tiež nemáte ďaleko.

V prípade záujmu o osobnú obhliadku bytu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0907 267 674

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov, katastrálne poplatky ... Financovanie zabezpečíme bezplatne s najlepšími podmienkami na trhu.

 

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 68 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: 2 izbový byt

Zastavaná plocha: m2

Stav: novostavba

Plocha pozemku: m2


Lokalita: Skalica

Podpivničený: Nie

Internet: optické pripojenie


Vlastníctvo: firemné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie

Skalica Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít