Telefón Kontakt Poloha Poloha

Predaj RD Jakubov

Cena na vyžiadanie

19.04.2024 | Domy a vily - Rodinný dom | Jakubov

Úžitková plocha: 120 m2

Zastavaná plocha: 140 m2

Plocha pozemku: 425 m2

Informácie o nehnuteľnosti

Realitná kancelária Hestia real Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v obci Jakubov v okrese Malacky. Dom v dispozicíi 4kk je priestranný a svetlý nachádza sa v tichej časti obce. Dom sa predáva ako rozostavaná stavba a je možnosť dokončenia do štádia holodom a taktiež do štandardu. Má už vybudované priečky, stropy a elektroinštaláciu. Skolaudovaný bude v septembri v 2024.   Dom je pokrý WIFI pripojením. Odpad je riešený žumpou. Parkovanie je možné na dvoch vlastných parkovacích miestach na pozemku. Strecha je z najkvalitnejšej škridly (Bramac) a je zateplený od strechy 40cm sklenou vatou.   Dom má kvalitné plastové okná (trojsklo).

Obec Jakubov je vzdialená  cca 8km od Malaciek a asi 45km od Bratislavy. Obec Jakubov disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – základná škola, materská škola, reštaurácie, potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko, pošta, autobus, vlak...

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 120 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Rodinný dom

Zastavaná plocha: 140 m2

Stav: novostavba

Plocha pozemku: 425 m2


Lokalita: Jakubov

Podpivničený: Nie

Internet: wifi

Vodovod: na pozemku

Plyn: neuvedené

Kanalizácia: neuvedené


Okná: Plastové okná

Vlastníctvo: osobné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie


Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys
Jakubov Navigovať
https://maps.app.goo.gl/bzQBa3i2bSRvAYEE7

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít