Telefón Kontakt Poloha Poloha

REZERVOVANÉ Obchodný priestor v centre mesta – Kúty

Cena na vyžiadanie

23.11.2021 | Komerčné priestory - obchodné | Kúty

Úžitková plocha: 223 m2

Zastavaná plocha: m2

Plocha pozemku: m2

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zabehnutú predajňu rôzneho sortimentu s pozemkom. Budova pozostáva z predajne, kancelárie, sociálneho zariadenia, prezliekarne a 2 skladov. Je napojená na všetky inžinierske siete: pevná linka + internet, mestská voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Budova je zateplená, prebehla aj rekonštrukcia strechy, je napojená na kamerový systém.

Predajňa slúži na predaj drogérie, náradia, zdravotnej obuvi, základné domáce potreby a textil, rozsiahla agrochémia, farby-laky, semená, bižutéria, kľúčová služba, papiernictvo a tlačivá. Budova sa predáva aj s tovarom v hodnote 60-70.000 EUR /nie je v cene/. K budove prislúcha aj pozemok o výmere cca 150 m2.

V cene kompletný právny a hypotekárny servis, katastrálne poplatky, prepis. Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na čísle 0949870146.

Ihneď k dispozícii.

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 223 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: obchodné

Zastavaná plocha: m2

Stav: čiastočná rekonštrukcia

Plocha pozemku: m2


Lokalita: Kúty

Podpivničený: Nie

Internet: áno


Okná: Plastové okná

Vlastníctvo: firemné

Energetický certifikát: Nemá

El. napätie 230V: Nie

El. napätie 400V: Áno

Kúty Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít