Všetci makléri

Lucia Peštová

Realitný maklér

+421 948 514 960

l.pestova@hestiareal.sk

l.pestova@hestiareal.sk


Na realitnom trhu pôsobím už deväť rokov. Prácu s ľuďmi si vychutnávam. Nechýbajú mi vedomosti a zručnosti, pomocou ktorých vám flexibilne pomôžem naplniť vaše ciele. Reality sú naozaj oblasť, kde sa dá rásť. Mám rada výzvy, čím je predaj komplikovanejší, tým väčšie odhodlanie nachádzam. Som pripravená zjednodušiť vaše starosti s kúpou či predajom nehnuteľností.


Lucia Peštová

Ponuka

Nehnuteľnosti v ponuke

Referencie

Referencie makléra

Úvodzovky

Kúpu bytu nám sprostredkovala pani Peštová. Kúpa prebehla rýchlo a bez problémov. Pani Peštová bola vždy milá, ochotná a k dispozícií bola 24/7. So službami p. Peštovej sme boli spokojní a realitnú kanceláriu určite odporučíme aj svojim známym.

Tamara Kováčiková

03.02.2024

Úvodzovky

So službami p.Peštovej sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme hlavne profesionálny prístup maklérky. Výborná spolupráca, všetko prebehlo rýchlo a hladko.

Darmar Boháčková

03.02.2024

Úvodzovky
Realitné služby

Milá Lucka😃ešte raz sa Ti chceme poďakovať,že si nám pomohla splniť si náš sen. Zato, aká si bola vždy milá a ochotná nám vo všetkom pomocť. Sme radi že sme Ťa mohli stretnúť😉😃😃ĎAKUJEME Seemannovci❤

Seemannovci

26.07.2023

Úvodzovky
Predaj domu u Belanských

Kooperácia s pani Luciou Peštovou na predaji mojej nehnuteľnosti nebola naša prvá spolupráca. Keďže sa pani Peštová osvedčila už pri predošlej súčinnosti ohľadom kúpy inej nehnuteľnosti ako skúsený profesionál s veľmi ústretovým prístupom a ochotou byť kedykoľvek k dispozícii na telefóne alebo aj osobne, neváhal by som odporučiť jej služby komukoľvek vo svojom okolí, nakoľko svoje odborné schopnosti opäť potvrdila. Ďakujem za spoluprácu a želám všetko dobré.

Cibulka

23.06.2023

Úvodzovky
Predaj bytu

Za mňa 100% spokojnosť a odporúčam.

Martin Malek

06.06.2023

Kontakt

Potrebujete kontaktovať makléra?

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.