Telefón Kontakt Poloha Poloha

BÝVANIE POD ROTUNDOU, 2-izb.byt s terasou, Skalica

od 115 000 €

07.04.2024 | Byty - 2 izbový byt | Skalica

Úžitková plocha: 54 m2

Zastavaná plocha: m2

Plocha pozemku: m2

výborokalita lná
historické centrum

Informácie o nehnuteľnosti

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou v projekte PRÍJEMNÉ BÝVANIE POD ROTUNDOU v meste Skalica.

Bytový dom poskytuje nadštandardný komfort a moderné technológie s dôrazom na aktuálne trendy a potreby.  Už pri vstupe do bytového domu Vás víta moderná technológia na odtlačok prsta alebo kód, v spoločných priestoroch je vlastníkom k dispozícii oddychová časť s umelým trávnikom a v letných mesiacoch i vonkajšia terasa. Ovládanie svetiel a kúrenia v byte je prostredníctvom Smart home systému. Bytový dom má vlastnú kotolňu a správu, čo v kombinácii s podlahovým kúrením a rekuperáciou v byte zabezpečuje majiteľom nízke prevádzkové náklady.

Byt sa predáva v stave HOLOBYT, čo umožňuje budúcemu majiteľovi dotvoriť interiér podľa vlastných predstáv.  Výhodou je tiež prakticky uzatvorený areál, ktorý poskytuje súkromie a komfortné bývanie. K bytu je možnosť prenajať si kryté PARKOVACIE STÁTIE, prípadne parkovať priamo v areáli pri bytovom dome.

Cena 2-izbových bytov sa líši podľa výmery bytu.

Cena bytu č.22: 115.000,-€ /výmera 53,71 m2/ + terasa/predzáhradka 20 m2

Úžasná lokalita priamo v centre historickej Skalice !!! V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako zastávka MHD, materská škola, základná škola, lekáreň, lekár, obchody, detské ihrisko, kaviareň, reštaurácie, či fitness centrum.

V prípade záujmu o bližšie informácie a osobnú obhliadku bytu nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle: 0907 267 674

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 54 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: 2 izbový byt

Zastavaná plocha: m2

Stav: novostavba

Plocha pozemku: m2


Lokalita: Skalica

Podpivničený: Áno

Internet: optické pripojenie


Okná: Hliníkové okná

Vlastníctvo: firemné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie

Skalica Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít