Naše služby

Komplexná ponuka, ktorá obslúži aj najnáročnejších

Služby realitnej kancelárie Hestia sú založené na viac ako 10-ročných skúsenostiach na trhu s nehnuteľnosťami. Okrem širokého spektra bežných služieb ponúkame aj také, ktoré nikde v okolí nenájdete. V závere obchodu sa snažíme vždy zabezpečiť očakávaný výsledok a spokojnosť všetkých zúčastnených strán.

Predaj a prenájom nehnuteľností

Postaráme sa o predaj alebo prenajatie vašej nehnuteľnosti správnemu záujemcovi. Daná služba zahŕňa nasledovné aktivity, ktoré sú neodlučiteľnou súčasťou v rámci celkovej starostlivosti o našich klientov.

Predaj a prenájom nehnuteľností

Property management

V skratke sa jedná o spravovanie vašej nehnuteľnosti, prípadne viacerých vašich nehnuteľností, ktoré prenajímate. Je v našom záujme prenajať vašu nehnuteľnosť v čo najkratšom čase, za čo najvýhodnejšiu cenu pre vás. Pozrite si, čo od nás môžete v rámci property managementu očakávať.

Property management

Agent kupujúceho + EXTRA

Máte predstavu o bývaní, ale nenašli ste to čo hľadáte? Zabezpečíme, aby sa dostala správna nehnuteľnosť priamo k vám. Môžete si vybrať z našich maklérov zástupcu, ktorý s vami bude riešiť kompletne celý proces kúpy.

Agent kupujúceho + EXTRA

Hypotekárne poradenstvo

Spolupracujeme so skúsenými profesionálmi v oblasti hypotekárneho poradenstva. U nás kladieme dôraz na spoluprácu realitného makléra a hypotekárneho poradcu, ktorý vám vždy nastavia podmienky financovania podľa aktuálnych možností. Dokážeme vám zaručiť ponuku, ktorá bude šitá na mieru každého jedného z vás – našich klientov.

Hypotekárne poradenstvo

Odkup nehnuteľnosti

Potrebujete dokončiť bývanie, ale chýbajú vám financie? Ponúkame službu odkupu nehnuteľnosti, ktorá vám zabezpečí pokojné dokončenie nového bývania a zároveň zabezpečí, že neprídete o strechu nad hlavou.

Odkup nehnuteľnosti

Realitný investor

Máte záujem investovať do nehnuteľností, ale neviete ako? My vám s tým veľmi radi pomôžeme. Môžete sa spoľahnúť na starostlivý výber vhodnej investičnej príležitosti presne podľa vašich požiadaviek.

Realitný investor

Výkup ornej pôdy

Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja alebo prenájmu poľnohospodárskej pôdy. Ak vlastníte ornú pôdu a neviete čo s ňou, môžete sa spoľahnúť, že u nás bude v dobrých rukách. Postaráme sa o jej predaj alebo prenájom – voľba je len na vás.

Výkup ornej pôdy

Oceňovanie nehnuteľností

Správne ocenenie nehnuteľnosti je prvým krokom k predaju nehnuteľnosti za reálnu trhovú cenu. Taktiež je možné ocenenie využiť napr. pri dedičských konaniach, majetkových vysporiadaniach, súdnych sporoch atď. Ocenenie nie je relevantným podkladom pre banky, ale môžete nás kontaktovať pre odporučenie znalca.

Oceňovanie nehnuteľností

Interiérový dizajn pre klientov realitnej kancelárie

Interiérový dizajn je to, čo je pri kúpe staršej nehnuteľnosti alebo aj zariaďovaní novej dodá výnimočnosť. Pri zariaďovaní domova vám pomôže v prípade požiadaviek naša spolupracujúca interiérová dizajnérka. Podľa nej je interiérový dizajn záležitosťou dokonalosti zladenia požiadaviek a štýlu zákazníka, jeho potrieb a možností daného priestoru. Je to súhra prepracovania technických a estetických prvkov…

Interiérový dizajn pre klientov realitnej kancelárie

Predaj ornej pôdy

Predám pozemok priamo poľnohospodárom za cenu, ktorá je až o 10% vyššie nad lokálnymi trhovými cenami. Stanovte si cenu, my váš pozemok ponúkneme poľnohospodárom a zaistíme vám najlepšieho kupca.

icon

Ste maklér s proaktívnym prístupom? Pridajte sa k nám.

Kontakt

Potrebujete poradiť? Ozvite sa nám.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.