Telefón Kontakt Poloha Poloha

Lipová Alej – Moderné a praktické rodinné domy

od 176 400 €

| Domy a vily | Hlboké

Informácie o projekte

Novostavby Lipová Alej Hlboké. Bývanie v krásnych a moderných rodinných domoch, len kúsok od mesta Senica. Novostavby sa predávajú ako holodom a už čakajú na svojich nových majiteľov.

 

Rodinný dom

Moderný a praktický jedno-podlažný rodinný dom s predprípravou na krb. Pozostáva z 3 samostatných izieb, kuchyne spojenej s obývacou izbou, kúpeľne so sprchovacím kútom, vaňou a WC, samostatného WC + technickej miestnosti, zádveria,  závetria, garáže so vstupom priamo z domu a krytej terasy.

 

  • zastavaná plocha 150,40 m2
  • úžitková plocha 104,60 m2
  • plocha pozemku od 455m2 - 778m2
  • podlahová plocha 89,90 m2 plus garáž o výmere 19,30m2
  • terasa 8,30 m2
  • mesačné náklady cca 60,- Eur

 

BONUS: Projekt záhrady zdarma

Krásna záhrada je túžbou pre každého, kto si kupuje nový dom. A preto sme pre vás pripravili bonus, ktorý vám pomôže tento sen splniť. Pri kúpe rodinného domu Lipová Alej získate od nás kompletný projekt záhrady a predzahrádky so sadzbovým plánom, ktorý pre vás vypracovala skúsená záhradná architektka. S týmto projektom budete mať všetko potrebné pre to, aby sa vaša záhrada stala tým pravým útulným miestom, ktoré ste si vždy predstavovali.

 

 

Viac informácií sa dozviete v detaile rodiného domu tu.

 

Mesačné náklady
Mesačné náklady rodinného domu sú veľmi nízke, cca 60,- Eur.
Dostupnosť
Lipová Alej je cestou priamo napojená na hlavnú komunikáciu.
Rodinné bývanie
Domy s veľkými pozemkami sú dispozične vhodné pre rodiny s deťmi.

Ponuka domov

Hlboké Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti z tohto projektu?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.