Telefón Kontakt Poloha Poloha

Rodinný dom v obci Jablonové !!

215 000 €

06.06.2024 | Domy a vily - Rodinný dom | Jablonové

Úžitková plocha: 110 m2

Zastavaná plocha: 115 m2

Plocha pozemku: 807 m2

hubárčenie, lesy v okolí
možnosť stavebných úprav
možnosť predaja časti pozemku

Informácie o nehnuteľnosti

Dom sa nachádza na okraji obce Jabloňové pri Malackách. Posledné roky bol využívaný prevažne ako chalupa. Celková plocha pozemku je 807m2 a zastavaná plocha je 115m2. Je to jednopodlažný, nepodpivničený domček so vstupom na povalu. Skolaudovaný bol pred rokom 1976 a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Dom je vhodný na čiastočnú alebo úplnú rekonštrukciu, kde sa nový majiteľ môže realizovať a prerobiť dom podľa svojich predstáv.

Na pozemku je 12m funkčná studňa, ktorá sa dá napojiť na vodovod v dome. Dom je napojený v tomto čase na žumpu. V obci je už vybudovaná i kanalizácia, aktuálne sa čaká na pripojenie.

Pozemok je celý oplotený. Na pozemku je záhrada a tiež disponuje vačšími ihličnatými stromami, čo oceníte najmä počas horúcich dní. Vprípade záujmu, je možnosť výstavby domu zo zadnej časti pozemku, ku ktorej vedie samostatný prístup.

Na pozemku je ešte samostatná garáž a menšia hospodárska budova.

Popis a dispozícia domu:

Hlavný vchod do domu je z bočnej strany, predsieň je pekne presvetlená a má nové plastové okná. Dom je murovaný v kombinácii tehla a kváder. Strop je betónový.

Z predsiene vedie chodba do kuchyne, ktorá má priamy vstup von na terasu. Pri kuchyni sa nachádza kúpeľňa s wc, vaňou a umývadlom. K dispozícii je aj menšia technická miestnosť s kotlom a vodovodnou prípojkou.

Oproti kuchyni je jedna menšia miestnosť, druhá miestnosť so vstupom na povalu a od ulice sú disponované dve pekné a priestranné izby. Jedna izba je priechodzia.

Tichá a príjemná lokalita v blízkosti lesa Vám dopraje aj veľa času na relax a oddych. Je to ideálne miesto na  prechádzky a na svoje si prídu aj milovníci hríbov v neďalekom lese.

Obec má výbornú dostupnosť iba 30km Bratislava a  16km  Malacky.

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie ohľadom nehnuteľnosti, prípadne by ste si chceli nehnuteľnosť pozrieť , neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0908/128 046

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 110 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Rodinný dom

Zastavaná plocha: 115 m2

Stav: čiastočná rekonštrukcia

Plocha pozemku: 807 m2


Lokalita: Jablonové

Počet WC: 1

Počet garáží: 1

Počet terás: 1

Podpivničený: Áno

Internet: áno

Príjazdová cesta: asfaltová

Vodovod: na pozemku

Plyn: na pozemku

Kanalizácia: pri pozemku

Studňa: Áno


Okná: Pôvodné okná

Vlastníctvo: osobné

Skolaudovaný v roku: 1976

Energetický certifikát: Nemá

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie

Jablonové Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít