Telefón Kontakt Poloha Poloha

NA PREDAJ | Rodinný dom v Senici – IBV Topoľová

204 000 €

26.11.2021 | Domy a vily - Rodinný dom | Senica

Úžitková plocha: 123 m2

Zastavaná plocha: 152 m2

Plocha pozemku: 522 m2

novostavba
rodinný dom
dobrá lokalita

Informácie o nehnuteľnosti

Rodinný dom v Senici - IBV Topoľová

Túžite po modernom bývaní v rodinnom dome? V tom prípade je práve táto novostavba typu bungalov tou správnou voľbou!

Rodinný dom sa nachádza v novo-vybudovanej lokalite IBV Topoľová v okrajovej časti mesta Senica. Aktuálne sa dokončuje a predáva sa v stave HOLODOM. Dom je postavený na pozemku o výmere 522 m2.

Zastavaná plocha: 152,10 m2

Úžitková plocha: 122,72 m2

DISPOZÍCIA: Vstup do domu je chránený pred poveternostnými vplyvmi predĺženou strechou. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť, ktoré je možné v prípade záujmu oddeliť dverami. V nočnej časti sa nachádzajú tri obytné miestnosti (spálne) a priestranná kúpeľňa, wc. Dennú časť rodinného domu tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Súčasťou domu je technická miestnosť, komora a terasa. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS okrem plynu.
Dokončenie RD - stav HOLODOM: 12/2021

Interiér: elektrické podlahové vykurovanie regulovateľné samostatne v izbách,  rekuperácia, vypínače a zásuvky, -kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, vnútorné omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy, plastové vchodové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – obvodové murivo hr. 30 cm, fasáda s tepelnou izoláciou 16 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonosným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou zn. BRAMAC,  plastové vchodové dvere, plastové okná, vonkajšie parapety, odpadový systém, vybetónovaná terasa o výmerou 24 m².

Samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zastávka MHD, základná škola, stredná škola, dobrá dostupnosť do centra mesta.

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 123 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Rodinný dom

Zastavaná plocha: 152 m2

Stav: novostavba

Plocha pozemku: 522 m2


Lokalita: Senica

Počet terás: 1

Podpivničený: Nie

Internet: optické pripojenie

Príjazdová cesta: asfaltová

Vodovod: na pozemku

Plyn: nie je

Kanalizácia: na pozemku


Okná: Plastové okná

Vlastníctvo: osobné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Nie

El. napätie 400V: Áno


Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys
Senica Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít