Telefón Kontakt Poloha Poloha

BÝVANIE POD ROTUNDOU, 2-izbový mezonet, SKALICA

Cena na vyžiadanie

06.02.2024 | Byty - Mezonet | Skalica

Úžitková plocha: 94 m2

Zastavaná plocha: m2

Plocha pozemku: m2

základná, materská škola
pokojné bývanie

Informácie o nehnuteľnosti

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový mezonet o výmere 85,96 m2, v projekte PRÍJEMNÉ BÝVANIE POD ROTUNDOU v meste Skalica.
Bytový dom poskytuje nadštandardný komfort a moderné technológie s dôrazom na aktuálne trendy a potreby. Už pri vstupe do bytového domu Vás víta moderná technológia na odtlačok prsta alebo kód, v spoločných priestoroch je vlastníkom k dispozícii oddychová časť s umelým trávnikom a v letných mesiacoch i vonkajšia terasa. Ovládanie svetiel a kúrenia v byte je prostredníctvom Smart home systému. Bytový dom má vlastnú kotolňu a správu, čo v kombinácii s podlahovým kúrením a rekuperáciou v byte zabezpečuje majiteľom nízke prevádzkové náklady. Byt sa predáva v stave holobyt, takže si ho môžete dotvoriť podľa vlastných predstáv. K bytu je možnosť prenajať si kryté parkovacie státie, prípadne parkovať priamo v areáli pri bytovom dome.
V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako zastávka MHD, materská škola, základná škola, lekáreň, lekár, obchody, detské ihrisko, kaviareň, reštaurácie, či fitness centrum.

Cena bytu č. 31 -  cena: 165.900,-€

Výhodou je tiež prakticky uzatvorený areál  pre zopár domov, možnosť parkovania v parkovacích boxoch pod bytovým domov alebo na parkovacom státi pri bytovom dome.

V prípade záujmu o osobnú obhliadku bytu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0907 267 674.

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 94 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Mezonet

Zastavaná plocha: m2

Stav: projekt

Plocha pozemku: m2


Lokalita: Skalica

Podpivničený: Nie

Internet: optické pripojenie


Vlastníctvo: firemné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie

Skalica Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít