Telefón Kontakt Poloha Poloha

BÝVANIE POD ROTUNDOU, 2-izb. byt s loggiou, SKALICA

od 136 560 €

06.02.2024 | Byty - 2 izbový byt | Skalica

Úžitková plocha: 68 m2

Zastavaná plocha: m2

Plocha pozemku: m2

pokojné bývanie
základná, materská škola

Informácie o nehnuteľnosti

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou v projekte PRÍJEMNÉ BÝVANIE POD ROTUNDOU v meste Skalica.
Bytový dom poskytuje nadštandardný komfort a moderné technológie s dôrazom na aktuálne trendy a potreby. Už pri vstupe do bytového domu Vás víta moderná technológia na odtlačok prsta alebo kód, v spoločných priestoroch je vlastníkom k dispozícii oddychová časť s umelým trávnikom a v letných mesiacoch i vonkajšia terasa. Ovládanie svetiel a kúrenia v byte je prostredníctvom Smart home systému. Bytový dom má vlastnú kotolňu a správu, čo v kombinácii s podlahovým kúrením a rekuperáciou v byte zabezpečuje majiteľom nízke prevádzkové náklady. Byt sa predáva v stave holobyt, takže si ho môžete dotvoriť podľa vlastných predstáv. K bytu je možnosť prenajať si kryté parkovacie státie, prípadne parkovať priamo v areáli pri bytovom dome.

Cena 2-izbových bytov sa líši podľa výmery bytu.

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako zastávka MHD, materská škola, základná škola, lekáreň, lekár, obchody, detské ihrisko, kaviareň, reštaurácie, či fitness centrum.

Výhodou je tiež prakticky uzatvorený areál  pre zopár domov, možnosť parkovania v parkovacích boxoch pod bytovým domov alebo na parkovacom státi pri bytovom dome.

V prípade záujmu o osobnú obhliadku bytu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0907 267 674

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 68 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: 2 izbový byt

Zastavaná plocha: m2

Stav: novostavba

Plocha pozemku: m2


Lokalita: Skalica

Podpivničený: Nie

Internet: optické pripojenie


Vlastníctvo: firemné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie

Skalica Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít