Telefón Kontakt Poloha Poloha

5 – izbový dom s rozsiahlym pozemkom !

310 000 €

30.04.2024 | Domy a vily - Rodinný dom | Rohožník

Úžitková plocha: 171 m2

Zastavaná plocha: 111 m2

Plocha pozemku: 837 m2

garáž + parkovacie miesto
rozsiahly pozemok
tichá lokalita

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom, ktorý naplní nároky na bývanie aj  pre 5 - 6 člennú rodinu. Tento rodinný dom prináša dôraz na maximum obytného aj úložného priestoru. Po vstupe do predsiene vás obklopí príjemný pocit domova. Od zvyšku domu ju na ochranu pred prenikaním chladu, hluku a prachu z okolia oddeľujú dvere. Dostanete sa nimi do chodby so schodiskom a dennej časti domu.

Dispozícia dennej časti domu bude vyhovovať tým, ktorí preferujú oddelenie kuchyne s jedálňou od obývačky. Ich situovanie vedľa seba zároveň myslí na jednoduché obsluhovanie návštev.

Príjemný relax aj útulnú atmosféru pri stretávaní s rodinou a priateľmi pomáha v obývačke vytvoriť vstavaný krb. Z obývačky sa dá prejsť do záhrady a na terasu cez balkónové dvere. Na prízemí sa nachádza ešte jedna miestnosť. Môžete ju využívať ako pracovňu alebo hosťovskú izbu. Vedľa predsiene sa nachádza tiež prvá kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

V podkroví sa nachádzajú tri priestranné izby, kúpeľňa a šatník. Zo spálňe sa dá vyjsť na balkón.  Ďalšie dve izby sa dajú zariadiť pre deti. Kúpeľňa v podkroví má vane, dvojumývadlo a WC, práčka a sušičku. K domu prislúcha garáž.

Na pozemku sa nachádza ešte hospodárska miestnosť s prístreškom pre auto, studňa a  zároveň poskytuje veľa možností ďaľšieho využitia.

Mesačné náklady cca 200 eur/mes.  (elektrina, voda, plyn)

 

 

Typ: Predaj

Úžitková plocha: 171 m2

Cena vrátane energií: Nie

Druh: Rodinný dom

Zastavaná plocha: 111 m2

Stav: kompletná rekonštrukcia

Plocha pozemku: 837 m2


Lokalita: Rohožník

Počet WC: 2

Počet garáží: 1

Podpivničený: Áno

Internet: ano

Príjazdová cesta: asfaltová

Vodovod: neuvedené

Plyn: na pozemku

Kanalizácia: na pozemku

Studňa: Áno


Okná: Plastové okná

Vlastníctvo: osobné

Energetický certifikát: A

El. napätie 230V: Áno

El. napätie 400V: Nie


Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys
Dušnica Rohožník Navigovať

Kontakt

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti?
Napíšte nám alebo kontaktujte makléra.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu v rámci predzmluvných vzťahov, ak nás kontaktujete so záujmom o naše služby (kúpa alebo predaj konkrétnej nehnuteľnosti) alebo na základe nášho oprávneného záujmu v prípade, ak nás kontaktujete v mene právnickej osoby alebo s inou požiadavkou alebo otázkou. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.

    Prihláste sa na odber noviniek zo
    sveta realít